Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi történik, ha kerek-perec...

Mi történik, ha kerek-perec megtagadom a szoptatást a kórházban?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kényszeríthetnek vagy ilyesmi, de ekkor gondolom nekem kell gondoskodnom tápszerről, igaz?

2019. máj. 7. 22:05
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

Ah mar megint anyatej vs tapszerhaboru lett? Nem tudom megerteni minek gyozkodi egymast a ket tabor. Akinek undorito az nem fog szoptatn... Aki nem akar az szinten nem fog, akinek meg ez a vilag legszebb dolga az nem fog azonosulni azzal, hogy másnak ez undorito.


Aztan abban mev a bűntudatot keltitek aki nem tud.


En tolem is mikor aktualis volt sokan megkerdeztek szopik - e en mindig visszakerdeztem hogy es te szoktál szopni? Erdekes hamar elterelodott a szó. Nekem senki ne ugasson hogy szar vagy eppen osanya vagyok mert a gyerekem 2 honapig vagy éppen 4 evig szopott. Ez a magan ugyunk es a kerdezo se kerdezte azt, hogy szerintetek jo e a tapszer vagy nem.

2019. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
68%
#50es! Nem hinném hogy az ő gyereke, számára kevesebbet érne mint neked a tied! A szeretetet nem szoptatásban mérik. Én nem mondtam neki, hogy hallgasson bárkire is, én azt mondom neki, hallgasson arra, ami boldoggá teszi és ami neki a legjobb! Az, hogy flusztrált a szoptatástól és idegbeteg lesz az a gyerekre se lesz jó hatással. Ezt meg sajnos el kellene fogadni hogy vannak olyan nők akik viszolyognak ettől a fajta testkontaktustól nem mindenki lehet mániákus szoptató úgyhogy állítsd már le magad! Menjél szépen aztán szoptassad a gyerekedet igény szerint ( Lehetőleg hét éves koráig ) ha téged ez tesz boldoggá senkit nem érdekel!
2019. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!