Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vigyünk WC papírt (4 guriga)...

Vigyünk WC papírt (4 guriga) félévkor is az oviba. Jogos, ha megtagadom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem rugalmasak. Gyerekeket kérdezgetik egy csomó mindenről, családi dolgokról. Csak a gyerek elmondja. Ha valahova nem tudunk közös programra menni, a gyereket csesztetik helyettem.

Szóval fiam van, életében egyszer sem kakilt még az oviba, tehát egy darabka wc papírt sem használtunk el. Megmondom, hogy én nem viszek, helyette veszek itthonra.

Papírzsepit viszek be, 1 literes szappant is (bár annyit se használ el, negyedét sem) Fizetem a csoportpénzt a nemtudom mire, hisz színház stb plusz pénzbe kerül. Viszek be cukrot, teát stb. Megjegyzem azt sem issza, utálja a teát.

Meguntam. Mindent vigyünk, cserébe meg leszólást kapunk, ráadásul a gyereken keresztül.

Nem is értem miért akarnak kötelezni olyanra, amit nem használunk?


2016. jan. 5. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom lehet én vagyok túl béketűrő természet, de mindannak ellenére amiket leírtál, és ami persze nem túé pozitív az ovira nézve, most 4 guriga wc papíron lovagolsz tényleg???? Ha olcsóbban veszel, akkor mondjuk 200 Ft.. és mi van ha egyszer rájön a gyerekedre a hasmenés?...
2016. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél szarrágó, a gyereknek is ezt tanítod.


Remélem, nem fog belehalni a család 4 tekercs papírba, szólj ha mégis, segítek...

2016. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon keserű vagy az egész óvodát illetően, nincs másik ahova át tudnád vinni?
2016. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
82%

A fiad pisiléskor nem törli meg, csak belerázza a gatyába?

Fúj!

Mire tanítod te?

2016. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem jogos. Ez olyan, mint a társadalombiztosítás, nem függ össze a befizetés az igénybevett szolgáltatástól. Nem lehet 120 gyereknél nyilvántartani, hogy ki hányszor kakilt, mosott kezett és ennek megfelelően differenciálni a "bekérést". Akkor meg abból lenne cirkusz a szülők között.


Megértelek, de ha az óvoda szemszögéből nézed, kivitelezhetetlen, amit elvárnál.

2016. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyugtatja a lelked 4 tekercs wc papír megtagadása, akkor tagadd meg, de nem hiszem, hogy attól jobb lesz bárkinek is.
2016. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

Mi van ha rájön a hasmenés? Szeptemberben vittem be 4 gurigát. Gondolom abból futja. Előtte 2 éven át szept.-be is és jan.-ba is 4 -4 gurigát. egyszer sem kakilt! Megjegyzem nem tudom hova tűnik el ez a rengeteg wc papír, az 1 literes szappanok. Na de mindegy is.

Nem vagyok szarrágó. 2 évig tűrtem, adtam, fizettem. Idén telt be a pohár, vagyis ki is csordult.


Már rég elvittem volna máshova, ha lenne.

2016. jan. 5. 14:08
 8/87 anonim ***** válasza:
100%
Hú, igazi forradalmár vagy :D :D..
2016. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
89%

Pisi utáni fütyi törlés nem létező fogalom? Csak azért kérdezem, mert nálunk igen az oviban.


Az, hogy faggatják, nem jó dolog, de szólni kellene, nem? És a gyereknek is, hogy mit nem mondunk az oviban. Az én lányom nincs 5, de már megértette. Nem is mond semmit.

Amit bekérnek, szerintem vidd be. Sokat kérnek, de én már láttam, hogy pl.folyékony szappant mennyire nyomkodják ki, míg vártam a lányomat ebéd után, szóval elfogy gyorsan. Ha nem vagy elégedett, szólj. Meg is tagadhatod, ez is egy opció, csak nem érdemes.


"Megmondom, hogy én nem viszek, helyette veszek itthonra." ezt hogy kell érteni? Azért nem egy érvágás 4 guriga, ne is haragudj...

2016. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:
4-es! Nem a gatyába rázza. Mert a Te fiad törölgeti a fütyijét? Nagyon ügyes!
2016. jan. 5. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!