Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel lehet fokozni a tej...

Mivel lehet fokozni a tej mennyiségét és hogyan lehet minél táplálóbbá tenni?

Figyelt kérdés

Vitaminok, teák, étrend stb, minden érdekel, kinek mi vált be, hogy sok teje legyen és tápanyagdús, egészséges is legyen.

És még egy kérdés, a tejtermelés fokozását szülés után vagy előtt kell megkezdeni, és ha előtte akkor mennyivel?



2019. máj. 14. 08:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De értsd meg, hogy nincs ilyen szer. Igény szerinti mellretétel, sok folyadék, pihenés, nyugalom, TÜRELEM. Nincs ilyen, hogy megeszek/megiszok valamit, és attól több tejed lesz.
2019. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha aluszékony a baba, mindenképp jó a fejés szaporításra. Ha mindenáron teázni akarsz, akkor csakis természetes "füves" teát igyál, ne ilyen granulátumosat. Ha bármi nehézséged van a szopival, kerj azonnali segítséget szoptatási tanácsadótól, én itt anno elakadtam, nem voltam abban az állapotban, hogy segítséget kérjek, nem sikerült jól a szoptatás (valószínűleg rossz technikával csatlakozunk), hamar el is apadt a tejem sajnos. Második gyerekkel már okosabb leszek.
2019. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2019. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Laktoherb tea, Karamalz. De őszinte leszek, önmagukban ezek nem csinálnak semmit, nem csodaszerek. Ha nincs mellette elég inger, ezektől nem tej.
2019. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A turbolya fogyasztása (levesnek, salátának, stb) megnöveli a tejelválasztást, legalábbis a néphit szerint. Manapság inkább zöldfűszerként használják.
2019. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!