Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3,5 hónapos babámmal voltunk...

3,5 hónapos babámmal voltunk a védőnönél és fél kg hízott egy hét alatt normális ez?

Figyelt kérdés

A védőnő teljesen ki volt akadva hogy hogy lehet ennyit hízni egy hét alatt....

Ugye a kisbabám szopik és szinte fél óránként kéri a cicit, aztán annyit mondott a védőnőm hogy várjam ki vele a két és fél két órát, adjak neki babavizet mert az enyhíti neki az étvágyát, És most ott tartunk hogy a kisbabám szinte amit megevett, kihányja ez arra utal állítólag hogy vagy túleszi magát, vagy meg van repedve neki a gyomorszája, és most kaptunk időpontot a gyerekorvoshoz aki ultrahangon megnézi a kis gyomrát hogy mi a helyzet ott aki volt már így azt kérem írjon köszönöm!!


2019. jún. 21. 09:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
A fiam 1!éves koráig bukott. Még a pépes kaja is kijött, a sűrítő sem vált be. Baromi nehéz volt és hosszadalmas ez az idő. De semmiféle uhra nem mentünk. Akinek ilyen problémája van, mint amit feltételez a védőnő az nem fejlődik nem hízik. Legalábbis a drnő ezt mondta nekünk akkoriban. Mert már én gyanakodtam erre. Egyszerűen abban a pillanatban ahogy megetettem sugárban kijött neki és kezdtük előről. Ez mellett persze kapott savlekötő gyógyszer és társai. Én a helyedben az orvostól kérnék tanácsot.
2019. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok voltunk tegnap a gyerekorvosnál mert a védönönk kért időpontot!

Annyit mondtak hogy teljesen egészséges a kisbabám és ez egy reflux nála!.

De azért írt fel receptre Gastrotuss beby szirupot!

Ezt étkezése előtt 5-10 percel kell beadni és akkor nem fog akkorákat bukni!,:)

2019. jún. 22. 10:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az egy savlekötő. Attól még ugyan úgy bukhat, csak nem fogja marni a sav.
2019. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát sajnos már én is rájöttem!!

De kevesebb jön ki neki ! :)

2019. jún. 22. 11:03
 15/17 A kérdező kommentje:
Igaz receptel is 4500 Ft volt
2019. jún. 22. 11:04
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha refluxot allapitott meg, akkor remelem, adott beitalit rogton gasztroenterologiara is, ugyanis azt a legtobb esetben a (szoptatott babak eseteben anya altal fogyasztott, es anyatejen atjuto) tejfeherje okozza. Erintettek vagyunk ebben, ket dolog oldotta meg, a nagyon gyakori szopi (sokszor fel-1 orankenti), es a teljes eliminacios dieta, azaz kivontam az etrendembol az osszes tejtermeket, tejfeherjet tartalmazo dolgot, ezt 6-8 hetig erdemes csinalni, ha addigra javul, akkor tovabbra is tartani, ha nem, akkor terheles, es nexni, hogy romlik-e. De gasztros tud ebben segiteni.
2019. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*beutalot
2019. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!