Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ecettel leszoktatni a szopiról?

Ecettel leszoktatni a szopiról?

Figyelt kérdés

Nincs már más ötletem. 2 éves elmúlt, tehát már semmi nem indokolja, hogy egyfeszt szopizni akarjon.

Minden mást próbáltunk már. Volt, hogy egyszerűen nem adtam, és akkor végig sírta a napot. Estére kikészültem én is, nem tudom ezt csinálni. Próbáltam mondani, hogy fáj. Ad rá egy puszit, megölel, és csomagolja is ki.

Szomszéd néni mesélte, hogy az öccse is ilyen kis cicifüggő volt. Az anyukájuk úgy szoktatta le, hogy bekente ecettel, így nem ízlett neki, és pár nap alatt elhagyta, nem is kérte.

Próbálta ezt valaki? Működik? Nem árt a gyereknek?

Más ötletem már nincs. Magától nem fog elválasztódni még sokáig, az biztos.



2019. júl. 3. 09:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

amikor mar nyilvános helyen huzza a ruhám, strandon veszi le a bikinit, stb - akkor már az ember kénytelen ehhez folyamodni.

En is említėltem ezt amig nem kerültem ebbe a szituba..

Es nem, nem nyomtam a gyerek fejét a citromos mellemre.. Előtte szóltam neki, es alig ért hozzá..

2019. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
jav:"en is eliteltem "
2019. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

11es


Mar fel eve nem szopizik a fiam, de meg mindig tepi a ruham nyilvanos helyen... Most is van amikor cska meg akarja kukucskalni a ciciket, vagy rajuk fekudni, esetleg egy puszit ad ra, jah es pedig mar tejem sincs....

2019. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Az ecet nem is jo a gyerek szervezetének sem. Főleg ha nagyobb mennyiség ,baja is lehet. Jó gondolom nem akarod ,hofy tocsogjon a melled az ecettől ,de nem hinném ezzel kellene..
2019. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

14es. Nem arról volt szó, hogy ecetre cserélné az anyatejet... Jézus.



Szerintem a citromos verzió jobb. Megpróbáltad szép szóval, kényszerítve, nem sikerült, akkor marad ez.

2019. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
megpróbálkozhatsz a citromos verzióval, de attól függetlenül meg kell tanulnod nemet mondani neki.
2019. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

2 éves, nem 12. Nem beszél még. Sok mindent ért, de még ennyire összetett dolgot nem lehet vele megbeszélni.

Azt se érti, hogy eddig volt cici, akkor mától miért nincs.

Viszont nem hülye. Hiába mondom, hogy elfogyott, ha egyszer érzi a tej illatát és latja, hogy csepeg. Tehát van.


Ezt a citromos verziót megpróbálom.

Köszönöm a hasznos választ.

A nem a kérdésre válaszolóknak is ment a piros kéz, ha valaki a lepontozás miatt szeretne hisztizni. Nem ez volt a kérdés.

2019. júl. 3. 14:41
 18/18 anonim ***** válasza:
20%

Hat kerdezo, bocs, h egymashoz is szolni mertunk a TE kerdesed alatt!


Sikeresebb tovabbi gyereknevelest!

2019. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!