Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik azt mondják nem akarnak...

Akik azt mondják nem akarnak szoptatni mert undorítónak találják?

Figyelt kérdés

Azzal nincs problémátok ha egy pasi játszik a melleitekkel, csak azzal ha a gyereketek akarna belőle táplálkozni?

Kutatómunkát végzek a szoptatásról, és a kérdőív összesítésnél az jött ki hogy akik undorodnak a szoptatástól, azok kifejezetten szeretik ha a párjuk a melleikkel foglalkozik. Tényleg így van? Mi ennek az oka? Ilyen kérdést nem tettem fel a kérdőívben mert nem gondoltam hogy ez az eredmény fog kijönni, de foglalkoztat, hátha itt meg tudjátok magyarázni. A szoptatni nem akarók 45%-ánál volt jelen ez a jelenség.


2019. júl. 22. 17:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt.


10es: A szoptató nők között 12.34% azoknak az aránya akik a mellüket inkább szexuális örömszerzési forrásnak, mint a gyermekük táplálására szolgáló testrésznek tartják.

2019. júl. 22. 20:04
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

6. Nem bántódtam meg, de nem hiszem, hogy az átszexualizált világ áll a háttérben. Mint körülírtam, demiszexuális vagyok, tehát akármilyen a világ, engem semmilyen test nem vonz vagy izgat fel, mély lelki kötődés esetén tudok (élvezettel is) szeretkezni. Természetesen nem tartom szégyennek a szoptatást általában, csak a saját szoptatásom belőlem testi szégyent vált ki, ha más látja vagy szóba kerül. Ha csak a babám van jelen az egész házban, akkor nem. Ha vki van bármelyik szobában, és tudja, mit csinálok, akkor igen. Ha a párom, akkor is.


Kérdezőnek: ok, hogy 12%, de ők a gyerem előtt is így gondoltàk?

2019. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"A szoptató nők között 12.34% azoknak az aránya akik a mellüket inkább szexuális örömszerzési forrásnak, mint a gyermekük táplálására szolgáló testrésznek tartják."


"akik undorodnak a szoptatástól, azok kifejezetten szeretik ha a párjuk a melleikkel foglalkozik"



Ez a két dolog egyáltalán nem ugyanazt jelenti, ilyenformán nem összehasonlítható.

2019. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Egyik kedvenc erogén zónám a mellem, de nekem nem ez volt a fő oka, hogy nem szoptattam. Soha nem tetszett a látvány sem, meg maga a tudat, hogy belőlem esznek. Nekem ez valamiért rettentő furcsa volt (tudom, hogy ez a legtermészetesebb) mégsem tudtam elképzelni, hogy a mellemen lógjon valaki hosszú percekig vagy óráig. Mikor megszületett a lányom mégis megpróbáltam őt szoptatni, végül nem velem volt gond hanem ő nem szívott hatékonyan. De nem is volt jó érzés, ezerszer édesebb volt ahogy a cumisüvegből etettem meg. Végül 8 hónapos koráig fejtem neki, anyatejes volt cumisüvegből. Amúgy mi emberek vagyunk egyedül az emlősök között, akiknek akkor is van mellünk amikor nem szoptatunk. Minden más emlősnek csak akkor lesznek nagy emlői amikor az utódait táplálja, utána megint visszalaposodik. Szóval igenis nagy szexuális vonzata van egy női mellnek. Meg maga a szoptatás nagy áldozatokkal jár, nem ehetsz, ihatsz amit akarsz, ha megbetegszel nem szedhetsz bizonyos gyógyszereket, nem mozdulhatsz ki a gyerek mellől mert csak te tudod megetetni nagyon sokáig, és még rengeteg dolog, ami tiszteletre méltó, de nem önzőség, ha valaki nem akar mártír lenni csak mert anya lett. Attól még nem szereti kevésbé a gyermekét mint más. Amúgy a kérdésedre válaszolva, igen szeretem ha a párom a mellemmel játszik, de nem mindig, néha zavar ha ott matat..
2019. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ebbe mi az undorító?Aki annak találja ne szüljön!😠
2019. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

14. Ez nekem azért furcsa (én írtam fentebb), mert a szoptatástól is undorodom, de a fejés... csak akkor vègeztem, ha el kellett mennem dolgozni (kb 2 hetente pár óra 2 hónapos korától). Már a fejés gondolatától napokkal előre lelkibeteg voltam, gyűlöltem magam és mindenkit, és ez csak a fejős nap utáni napra múlt el.

Hálistennek már eszi a jószág a tejbepapiport, így soha többet nem fogok fejni.

2019. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"Kutatómunkát végzek a szoptatásról, és a kérdőív összesítésnél az jött ki hogy akik undorodnak a szoptatástól, azok kifejezetten szeretik ha a párjuk a melleikkel foglalkozik" Remélem nem hiszitek ezt el...ez valamelyik szoptatós-fétises marha lesz, kaptam má privit ilyentől.
2019. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
már
2019. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!