Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az hogy lehet h tobbedszer...

Az hogy lehet h tobbedszer szulo nok osszetevesztik a joslofajasokat az igazi fajasokkal?

Figyelt kérdés

Lehetnek pont olyan erosek, mint amiket mar ateltek korabban?


Most 34 hetes terhes vagyok a masodik babammal.

Fajdogal, gorcsolget itt-ott, lehet ez lenne a joslo?! Elsovel ilyen nem volt, egybol az igazi fajasokkal kezdtem.


2019. aug. 1. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Minden terhesség más, mindegyik indulhat egész másként, és ugyanaz a tünet lehet mégis más dolog.

Nekem négy gyerekem van, mindegyikkel másként indult a és másként is történt maga szülés is.

2019. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Én csak egy gyereket szültem, voltak jósolóim, erősek(volt olyan erős, mint a "rendes fájás"), de amikor rendes fájás volt, arról tudtam hogy fájás nem pedig jósló, és mehetünk a kórházba.


Fogalmam sincs hogy lehet összetéveszteni, ezen én is mindig csodálkozom.

2019. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét szülésem más volt. De sosem tévesztettem el, amikor tényleg beindult. A másodikkal voltak először jóslóim, 2 napon át, aztán beindult.
2019. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet az, hogy egy orvos a puszta ctg-s papírod láttán, azt mondja, hogy nincsenek rendszeres fájásaid, majd megszülsz fél órán belül?? 😮

Hiába mondtam, hogy de vannak és nem jóslók! Én így jártam.


A fájdogál, meg a görcsölget tipikusan jósló.

2019. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden szülés más. Én pl sosem görcsöltem a terhesség alatt így mikor a 39. héten egyszercsak elkezdtem görcsölgetni, nem tudtam mi az. Jóslónak tippeltem mert csak alhasban fájt, de azért bementünk kórházba. Ott is jóslónak mondták. Azt mondták az igazi fájásokat majd egész hasban, derékba és combba lesugározva fogom érezni. Másnap megszültem és még kitolás közben sem éreztem még csak hasonlót sem mint ahogy leírták. Ugyanúgy csak az alhasam fájt.

Így utólag visszagondolva még most se tudnám, hogy mi van. Csak azért mentünk vissza a kórházba mert elfolyt a magzatvizem.

2019. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
valaki joslófájásos fájásokkal szül.minden terhesség,szülés folyamat más
2019. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor meg az is lehet, h ebbol meg ma szules lesz, csak erjek be a korhazba 😅

De jo lenne, ha most megusznam enyhebb gorcsokkel 🕷️🍀👶

2019. aug. 1. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre írj majd vissza, mi lett belöle és ha komolyra fordul, akkor könnyü szülést!
2019. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem joslokat erzem, elsovel semmi nem volt, de meg par hetem ugy is vissza van de meg a korhazi csomagom sincs osszerakva 🙃
2019. aug. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!