Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnak ki mennyit...

Fogadott orvosnak ki mennyit adott szülés után? 6 hetes kontrollon szerintetek megvizsgál így?

Figyelt kérdés

2kérdés egyben bocsánat.

A 6 hetesen nem tudom ultrahang lesz e vagy manuális vizsgálat,első szülés. Ha nem múlik el maradéktalanul a vérzés hanem egy minimális valami lesz még akkor megvizsgál?


A másik kérdés, ki mennyit fizetett a fogadott orvosnak ?

Én magánba jártam hozzá,havi 15e volt.

36+3ra szültem így Nst stb ezért nem fizettem. Mi 80e-re gondoltunk, de kiváncsi vagyok mennyit "szokás" adni. Nincs fix tarifája.


2019. aug. 1. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha nincs fix tarifája, amennyit gondoltok. Szokták mondani amennyi a magán rendelés x 10, de mi pl csak 100at adtunk neki, mert volt orvosi műhiba, plusz 23 volt a magán rendelése, 230ezret mégse fizetnék ki..


És igen, meg fog vizsgálni úgy is. :)

2019. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

15e volt a magán

Közben emelt 20e-re, de akiket elkezdett azokbak nem emelt.


Nem volt tarifa.

A 150e és a 200e is szerintem túlzás lett volna.


100e ft-ot egy márkás borral adtunk.


A szülésznő kapott 20e ft-ot ( nem volt fogadott)

2019. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

2. Vagyok


Jah és manuálisan és UH-galnis megnézetta 6 hetes kontrollon

2019. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
7000 volt a magánrendelése (vidéken), 80.000-et adtunk neki. Nem voltam hajlandó többet, mert igazából semmit nem csinált azonkívül, hogy tönkretette az őssejtre levett mintákat, ezáltal semmi nem használható fel belőle. Ja, és úgy varrt össze gátmetszés után, hogy valószínűleg plasztikai műtétre lesz szükség. Nem a kinézet miatt, hanem sajnos funkcionálisan sincs rendben. Pedig osztályvezető főorvos...
2019. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem volt elégedett, az miért adott szülés után hálapénzt?
2019. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

140 ezer forintot adtunk, nem mondott összeget. A magánrendelése 17.000 Ft volt Budapesten.

6 hetesen nekem manuális és hüvelyi UH volt.

2019. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok, nem voltam elégedett ugyan mert nekem vissza kellett járnom hazaengedés után hetente méhöblitésre a hiba miatt, viszont a gyerekemet megmentette, ezért kapta a hálapénzt, mert valóban a gyerekért hálás voltam.

Szülésznőnek 50et adtunk, rengeteget segített, nagyon nagyon türelmes kedves volt, mindent elmondott mikor mi fog történni, pedig nem fogadott volt, ügyelt, és hajnal 2töl másnap 13.30ig velem volt végig, akkor született meg a fiam.


Szívem szerint neki adtam volna a dokinak szánt pénzt.. :)


Akinek viszont elrontotta az őssejt levételt azt nem értem, miért adtatok neko pénzt?

Nálunk amúgy, ahol én szültem, laboros vette le a mintákat, pont ezért,mert a laboros ért hozzá, a doki is, de nem gyakorlott benne így nem biztos hogy jól venné le.

2019. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, 13e volt a magánrendelése, nem mondott tarifát de nem is kérdeztük. Feküdtem sajnos a patológián egy ideig, ott is járt be hozzám rendszeresen, aztán a szülés után komplikációk adódtak, amiket én ott fel se fogtam, hogy milyen komolyak voltak, mert annyira profin és nyugodtan intézte. Szerencsére minden rendben lett a végén. Ráadásul hétvégén hajnalban szültem, de hát ezért volt fogadott, hogy jöjjön ha kell. Sok öltést is kaptam, de semmi nyoma nincsen. Így utólag tettem még a borítékba azon felül, mint amit eredetileg kitaláltunk neki, így lett 150e ami talán sok, de tényleg nagyon hálásak voltunk, nem sajnáltam tőle egyáltalán.
2019. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a válaszoló vagyok, akinek a doki elrontotta az őssejtlevételt. Rosszul fogalmaztam. Ha tudtam volna előre hogy mit csinált, nyilván egy fityinget sem kap. A pénzt a szülés másnapján adtuk oda, amikor még sem az őssejtközpontból érkező hírekről, sem pedig a ronda varratomról nem volt ibolyaszín gőzünk sem. A szülés amúgy tök eseménytelenül zajlott, úgy értem csak a végére jött be, elvette a babát és összevarrt. Ennyi volt. Mivel semmi extrát nem csinált, ezért 80.000-at adtunk. Annyi biztos, hogy ha lesz második, ha ő fizetné sem szülnék nála ezek után.
2019. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát ha valamit elrontott volna stb én tuti egy fillért se adtam volna.

A szülésznő aki aznap benn volt egy tünemény volt,kb miatta nem féltem. Utólag sajnálom hogy nem adtunk semmit mert nem úgy készültünk,főleg hogy hirtelen jött a baba aznap.

A doki folyamatosan jött de a kitolásnál volt ott főleg. Illetve minden nsp rám nézett a kirházban pedig 6napig voltunk bent mert picikém besárgult.

A gátseb olyan hogy nem is éreztem semmit.

Hát többet nem tudok rászánni meg inkább a gyerekre költöm :)

2019. aug. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!