Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi időre indulhat meg a...

Mennyi időre indulhat meg a szülés miután "nagyon" megvizsgál a doki?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 40 hetes és reggel csinált ott lent valamit a doki. Azt hiszem, hogy a nyákdugó is elment, mert barnáztam egy kicsit utána. Ha van tapasztalatotok - mennyi időre indulhat meg a szülés ettől?
2011. júl. 21. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megindulhat, föleg ha a nyákdugó is távozott.Légy türelemmel és könnyü szülést neked!!!
2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, engem is megvizsgált így a doki, reméltük hátha beindul a dolog. Nekem is volt tőle egy pici barnás folyásom (nekem nem a nyákdugó volt!), görcsölgettem tőle, de semmi. Szerdán este vizsgált, vasárnap indult meg magától a szülés. Remélem neked nem kell ennyit várnod, minden jót!
2011. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krisztivan ***** válasza:
Engem a kiírt után 3 nappal vizsgált meg a doki.Azt hittem össze sz@rom magam úgy fájt.Megmozgatta a méhszájat,hátha.Addigra már 2 ujjnyira nyitva is voltam így azt hittük beindul.Ezzel szemben a következő héten inditani kellett,a kiírt után 10 nappal szültem.
2011. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy teljes nap malmozás után indult.

Már hajnalban felvettek a szülőszobára, hogy szülök, még "reggelit" is kaptam vénásan. A váltás doki úgy vizsgált, azt hittem vmi baj van, annyi ketyerével is vizsgált lent, eredménye annyi volt, hogy kitettek az osztályra:S volt némi rózsaszínes folyás utána, de slusz. Éjfélig semmi se volt.

2011. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Reménykedek benne, hogy megindul a szülés, mert az inditástól irtózom.

Úgy látszik, hogy a XXI. században egy nő nem szülhet spontán, mint a nagyanyáink...Sajnos:((

2011. júl. 21. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem délután vizsgált és éjszaka fél kettőkor elfolyt a magzatvíz. Könnyű szülést! :-)
2011. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40+0-nál szokásos nst, majd dokim jóóól megvizsgált. Mire kiértünk a kocsihoz, akkor jött az első fájás. :)
2011. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A vizsgálat után 24 órával megindult a szülés. 4 óra múlva a kezemben tarthattam a kislányom!

2011. júl. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!