Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek es hogyan indult be a...

Kinek es hogyan indult be a szülés?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és nagyon lent van a baba feje raadasul éles szúrásokat érzek a hüvelyembe van mikor nagyon bekemenyedik a hasam van mikor erős alhasi görcsöm van
2019. aug. 12. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elfolyt 23 órakor a magzatvíz. Elázott minden, mint a filmeken :)

Sajnos nem tágultam utána ki, picit sem... Úgyhogy császár lett sajnos :(. Pedig apás szülésnek indult.

Érdekes, hogy hiába ömlött a magzatvíz, még másnap is csordogál belőlem.

Hétfő éjjel folyt el a víz, kedd 11:40-re lett meg a lányom sürgősségi császárral.


3x volt a nyakán a zsinór, minden fájásnál fojtogatta.... Leesett a pulzusa 160ról 60ra.

2019. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az igen :o

Félek hogy nalam nem fog elfolyni es megindulni nagyon szenvedek tole

2019. aug. 12. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha vajúdás alatt folyik el, mint előtte, hidd el.

Nem beszélgetek privátban, bocsi.

Én addig nagyon magabiztos voltam, míg ki nem mondta a doki, hogy a következő én vagyok a műtőben.... Akkor megrémültem. Pedig akkor már 11 órája vajúdtam.

2019. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)!
2019. aug. 12. 19:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szombati napon hajnalban erős mensigörcsre keltem, távozott a nyákdugó. 5 óra múlva kezdődtek a fájások, irány a kórház este, de hazaküldtek mondván ez nem igazi..vasárnap délutánig otthon szenvedtem mert nekem nagyon rendszertelenek voltak a fájások, nem tudtam mikor menjünk. Irány kórház megint de megint haza akartak küldeni de nem voltam hajlandó hazamenni mert eszméletlenül fájt. Hétfő hajnalban folyt el a víz, késő estig mentek a rendszertelen fájások, majd császár lett.
2019. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Hétfőn éjjel 2kor kezdődött ilyen fájás szerű valami, tíz percenként. Mondtam páromnak hogy induljunk mert nagyon fáj. Otthon még lezuhanyoztam, megborotváltam magam, közben távozott a nyákdugó. Beértünk 4-re, már öt percesek voltak a fájások, de kicsit se tágultam. 7 órakor burokrepesztés, oxitocin, 11kor még semmi tágulás nem volt, azt hiszem 2 ujjnyi, csak sok sok fájás, gyerek nyakán 3x volt rátekeredve a köldökzsinór, aztán szóltak hogy 14.00-ra takarítják le a műtőt, 13.29-kor született meg kint a vizsgálóban :)
2019. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel úgy ébredtem, hogy görcsöl a hasam, akkor már sejtettem vmit. Aztán lassan jöttek a fájások, akkor kezdtem el összepakolni a maradék cuccot a kórházba. Este született meg a kislányom. A magzatvíz nem folyt el.
2019. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerdán(39+5 hetesen) elkezdtem vérezni,bementem a kórházba,azt mondták tágulási vérzés,bent tartottak.Másnap reggel fajásokra ébredtem,hamar rendszereződtek de nem tágultam.Másnap,azaz péntek délben kaptam oxit de nem segített,elfolyt 2kor a magzatvíz de így sem tágultam...aztán császározni akartak 4kor,de a műtőre várva kitágultam és 5kor megszületett a fiam.Már 5 hetes múlt :)


Most már bármikor jöhet a babád, szóval kívánok könnyű szülést :)

2019. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)! Sajnos nekem hiába van menzeszgörcseim semmi jele nincsen a szülésnek csak nagyon fáj már az egész alhasam is fáj a derekam leszakad szó szerint es már nem tudok mit tenni. Nagyon örülnek ha már megszületne mert tényleg szenvedek:(
2019. aug. 13. 11:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta veletek
2019. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!