Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hazajövős napon milyen...

A hazajövős napon milyen ruhában mentetek haza a kórházból?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az első szülésemnél szeptember elején, capri leggins és ujjatlan tunikába mentem be, mire hazajöhettünk, 5 nap múlva olyan hideg lett, hogy a férjem hozott be melegítő nacit, pulcsit, zoknit, cipőt.

A máaodiknál június közepén maxiruhában mentem be, és abban is jöttem haza, de akkor is lehűlt az idő, így egy kardigánt hozattam be pluszba.

2019. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mivel a szülés után 12kg-val könnyebb lettem, mint, amennyivel teherbe estem (diéta GDM miatt) így a férjem gyorsan vett egy legingset, amit nem hagyok el és egy terhesség előtti szűkebb pulcsit is behozott 🙂
2019. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Zokni. Csizma, bélelt leggings, atléta, pulcsi, kabát, sál, sapka, december volt. Most decemberben detto ugyanez lesz :)
2019. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!