Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is megváltozott a...

Másnak is megváltozott a lábfeje szülés után? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Az enyém egy mérettel nagyobb lett, és megjelent egy fájdalmas bütyök a jobb lábfejemen, korábban csak picit volt és nem fájt. Szerintetek ez lehet a terhesség miatt, hogy nehezebb voltam, és máshogy jártam?

2019. aug. 29. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik lábamra már kicsi a 38as cipő, a másikra tökéletes
2019. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A meretvaltozas normalis. Nevetséges, de ha valaki hízik, a lábmérete is valtozik: a nagyobb súly ugyanis nyomja a csontokat, ízületeket és így kissé deformalodhatnak. Ugyanez igaz a butyokre és egyéb elváltozásokra is
2019. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is, egész terhesség alatt nem vizesedtem, nem sokat híztam,minden cipőm,szandim stb jó volt. Aztán végül sürgősségi császárral született meg a kislányom. Műtét után úgy feldagadtam,mint azelőtt soha. Vagy két hétig olyan voltam,mint egy lufi. Utána valahogy a cipőim szorosak lettek felül..
2019. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 1méretet nőtt, att addig is 42es lábam, és szélesebb is lett a lábfejem. Császár után pedig annyira nem jött rám egy cipőm sem, hogy a férjem 45ös papucsában jöttem haza😂
2019. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Alapból megváltozik egy idő után az emberek lábfeje, főleg idősebb korban, amikor nagyobb a test terhelése. Amúgy szerintem szexi a nagy lábfej.
2019. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden gyerek után fél számot nőtt.
2019. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 számmal nőtt a lábam, a körmeim totál máshogy nőnek... tesómnak lett bütyke is.... (pedig 12kg-ot hízott összesen)
2019. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

38,5 volt 14 éves korom óta a lábam, magas a lábfejem, ami annyit tesz papucsból, szandiból 38-39 fazon (és méretezés...) függően, zárt cipőből 39,pár téliből 40. De általánosan 39. Első szülés után sem változott. Most 39 hetet kezdem, hetekig vizesedett a lábfejem. Egy hete elmúlt, mégis csak a papucsom (40-es,mert tropára ment a régi, újat meg ekkorát kellett venni, mert ugye bedagadt és ez jött fel...) jön a lábamra 😅 Úgy néz ki ekkora marad, mert az elmúlt héten minden lement róla, semmi dagadás egy csepp sem, és mégis... 40-es lett... Hát ez van 😄

Mamámnak pedig 40-es volt, 3 terhesség után 42-es.

Anyukámnak meg igen, rosszabb állapotba került a csontkinövés a sarkánál, neki a súlya miatt. Szóval előfordul bizony.

2019. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!