Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet császármetszést kérni,...

Lehet császármetszést kérni, megbeszélni előre, mi a kórházi protokoll?

Figyelt kérdés
Két fiam nagy súllyal és az ebből fakadó téraránytalanságból, vajúdás közben fellépő oxigénhiányos állapot miatt, sürgősségi császármetszéssel születtek. A nagyobbik fiam könnyebben, epidurális érzéstelenítéssel a kicsi altatásban, ami nagyon rossz tapasztalat volt mindannyiónknak. Harmadik babát tervezük de nem 2 éven belül, hanem később. A kérdésem az, hogy lehet e császarmetszést kérni, hogy ne sürgősségi legyen, hanem egy higgattabb légkörű beavatkozás. Lehet e ilyet egy orvostól megkérdezni? Járt már valaki hasonló cipőben?
2019. aug. 29. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
2 császár után könyörögnöd kell a kórházak 99%-ában, hogy bármennyi esélyt adjanak a természetes szülésre, így nem lesz gond. Borítékolható a császármetszés, ezen ne aggódj. És mivel az orvosnak is könyebb, ha programozva van, így simán belemennek. De a helyedben nem kérném, mert sokkal jobb a babának, ha beindul szülés és van valamennyi vajúdás. Attól még lehet egy nyugodt műtét, ahogy egy programozott császár is átfordulhat szörnyű emlékbe.
2019. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Magánkórház,programozott császár.
2019. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is 2 császárom volt, azt mondta a doki, hogy a 3. 100% hogy császár lesz ha lesz 3. gyerek.
2019. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Válaszolva kérned sem kell a császárt 3#voltam
2019. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
2 császár után csak elmebeteg orvos engedi a hüvelyi szülést
2019. aug. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Kérni sem kell.
2019. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a kerdező nem spontán akar szülni,csak nem sürgősségi császárral.

Kérdező: mivel a 3.császárod lesz, automatikusan program császár. Keress egy jó orvost,mondd el neki az előzményeket, és ő fog tudni neked választ adni a kérdéseidre.

2019. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Nagyon meghatódtam, hogy ilyen sok kedves, alapos és rendes választ kaptam. Sokat segítettetek, tényleg!
2019. aug. 30. 13:19
 9/10 A kérdező kommentje:
És igen, kedves utolsó eltaláltad, a sürgősségitől félek, hogy a nagy kapkodásban baj lesz.
2019. aug. 30. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadott orvossal elsöre is császârt kértem. Nem bántam meg, most is így tennék. Fogadj egy jó orvost és beszéld meg vele.
2019. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!