Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beöntés milyen érzés?

Beöntés milyen érzés?

Figyelt kérdés
Holnap lesz császárom , hajnalban beöntés. Milyen érzés? Fájdalmas nagyon? Vagy csak kellemetlen?

2019. szept. 23. 18:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sem fájt.
2019. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%

Miert engeded hogy csinaljak?

Es miert csaszaroznak?

2019. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
12es, nem mindegy az neked? Kérdező, nekem sem fájt csak kellemetlen volt.
2019. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12-es ha ennyire érdekel farfekvés miatt császároznak és azért engedem hogy gerincérzéstelenítés alatt ne csináljak magam alá.

A többieknek köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 23. 23:04
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

Most volt csaszarom

Nekem kúpot adtak. Kérj azt!

Semmi kellemetlen, magadnak teszed be, kB 10 perc és kakilni kell. Azt hittem fájni fog vagy menni fog a hasam de semmi. Ha meg tudsz kérj kúpot :)

2019. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Itt sajnos nem lehet itt a beöntés a szokás:( pedig a kúp valóban jobb lenne...
2019. szept. 24. 00:16
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem fáj,különösebben nem is kellemetlen. Mondjuk mire oda jutottam,már 2 perces fájásaim voltak. Azt hittem hogy ott fogok elpusztulni a wcn ülve.

Kúpot szülés után kaptam. Hát nekem nem kellett 10 perc... kijöttem a mosdóból és fordulhattam is vissza. De messze nem volt olyan hatásos mint a beöntés,gondolom nem véletlen,hogy azt használják

2019. szept. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem fájt, csak nagyon rossz érzés volt. Sőt én utána hánytam is. Azt se tudtam melyik végén engedjem a dolgokat.

De tudod mi volt nekem a legrosszabb a császárban? A katéter felhelyezése. Na az... az valami kegyetlen volt.

Másnak nem? Nekem az jobban megmaradt rossz élménynek.

(Sima szülésnek indult ezért kaptam beöntést,végül császár lett és jött a katéter)

Mikor túl voltam rajta és mondták, hogy most kötelező pisilni,mert ha neü pisilek vissza adják a katétert (ugye kaptam infúzión a folyadékot) na én megmondtam addig fel nem állok a wc-ről míg nem pisilek, mert a katétert vissza nem teszik az tuti 😂 Így is lett. 😊

2019. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
Én imádom. Szeretem ezt az érzést,főleg a mély beöntést.
2019. nov. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, milyen volt? Kibírható? Leírnád röviden a tapasztalatodat?
2020. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!