Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött álló anyukák,...

Szülés elött álló anyukák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Minden érdekel :)

2019. okt. 9. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit rámtör néha a sírás. Van két pici lányom, vajon milyen lesz, hogy nem leszek itthon. Milyen lesz a baba ? Az elso napjaink. Izgulok. Vége ennek a 9 hónapnak. Gyorsan eltelt. Ti nem éreztek ilyeneket ?
2019. okt. 9. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az első babánk érkezésére várunk, még egy hét van hátra a kiírt időpontig. Elég durva hangulatváltozásokkal kell szembenéznem mostanában, néha bőgök ok nélkül aztán fél óra múlva semmi bajom. Kicsit tartok az ismeretlentől, félek attól, hogy nehogy indítani kelljen, de próbálok pozitívan gondolni a szülésre. Erőt ad már most, hogy tudom, a férjem végig ott lesz velem és támogat. Elolvastam néhány könyvet, jártunk szülésfelkészítőre, mégis úgy érzem néha, hogy még nem teljesen állok készen.

Te mikorra vagy kiírva?

2019. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sírás nálam is játszik, plusz fel vagyok "püffedve" kicsit. Kitartást mindenkinek!:)
2019. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! En vasarnap leszek 40.hetes

De 18.ara vagyok kiirva (kulfoldon elek itt szultem mind ket lanyom itt igy megy...) johet barmikor. Bizok a teliholdba. Most vasarnap telihold :) :) hatha. Nekem is hiaba harmadik ugy erzem, valahogy nem allok 100%osan keszen. Nem tudom miert lehet csak felek :)

Kozbe irjatok ha megszultetek ! Kitartas !

2019. okt. 10. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
38hetes vagyok, tegnap azt hittem megyek szülni, de mint kiderült, csak a front szórakozott velem! De a következőnél már tuti szülök! Nagyfiú már, úgyhogy bármikor jöhet, meg amúgy is. Eddig nagyon vártam, hogy eljussunk idáig, de mostmár nagyon félek a szüléstől, pedig nem első lesz. Nagyon vizes vagyok már, szerintem a fejem is el van torzulva, türelmetlen vagyok, szóval már nagyon szenvedek!!! De már nincs sok hátra! :)
2019. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!