Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire lehet közel a szülés?

Mennyire lehet közel a szülés?

Figyelt kérdés

37. hetet kezdem elvileg holnap. Ma reggel elment a nyákdugó egy része (átlátszó volt), és hajnal óta nagyon feszít és fáj a medencémnél. Nem tudom, hogy hívják ezt a csontot, de olyan, mint amikor elüli az ember a fenekét a biciklin. :)

Néha a derekam is fáj, de a lenti csontomnál annyira, hogy menni/ülni is alig bírok.

Harmadik baba egyébként.

A nőgyógyászhoz legközelebb 28.-án kell mennem. Vérzés nincs, a magzatvíz nem szivárog, és bár néha keményedek, fájásom nincs. A magzatot utoljára 2 hete mérték, 2,4 kg és 46 cm volt.

Szerintetek van rá esély, hogy kihúzom még egy kicsit szülésig?


Kérlek osszátok meg tapasztalataitokat!


Előre is köszönöm :)



2019. okt. 11. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Max 5 hét kb, és megszületik.
2019. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki sem fogja tudni megmondani. Talán te magad, hiszen van tapasztalatod. Én is a vége felé járok és minden szösszenetre azt gondolom, hogy na most kezdődik... 😀 Persze sehol semmi, csak jóslók. Az elsővel indítottak, szóval nem tudom milyen, ha magától indul, meg hát mindegyik más, azt mindják.
2019. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!