Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni barnázás normális?

Szülés utáni barnázás normális?

Figyelt kérdés

Menni fogok orvoshoz, de csak jövőhétre kaptam időpontot. Természetes úton szültem 7 hete és nem szoptatok. Kb 2 hétig volt vérzésem, majd 2 hétig váladèkozas. Most pedig 4-5 napja sötét barna színű, néha pirosas váladékos folyás jön. Néha begörcsölök mintha meg akarna jönni.

Szerintetek ez normális?

Előre is köszönöm a segítséget!


2019. okt. 24. 05:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális. Szülés után ilyen hamar még azért nem tud úgy felépülni a nyálkahártya, hogy szokott legyen a menstruációd.

Nekem is már 6 héttel később is volt egy kis vérzésem. Aztán rá pontosan 28 napra ismét megjött, akkor már normálisan. Sőt az első menstruációk olyan erősek voltak, hogy a falat kapartam tőle, és ki sem mertem mozdulni mert lépten-nyomon átáztam, bármilyen óvatos is voltam. Ez is normális, amúgy. Aztán néhány alkalom után minden normális lett, a görcsök is kibírhatóak és a mennyiség.

2019. okt. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem

Kb az 5-6. Hétig volt. A szülés után

Akkorár csak tisztasági kellett.



Menstruáció csak 9 hónappal később, ugyanolyan mint szülés előtt

2019. okt. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!