Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációkor barnázás normális?

Ovulációkor barnázás normális?

Figyelt kérdés

Volt már három kémiai terhességem, mindegyik azzal indult, hogy egy hétig barnáztam, mielőtt ténylegesen megjött volna, de ilyen korán még nem jelentkezett a dolog. A héten voltam hüvelyi ultrahangon, elvileg most van az ovulációm, és ma szex után is barnás színű volt a váladék, meg most pisiléskor is barnás volt a papír. A következő menstruációmkor kell mennem majd vérvételre, hogy elkezdjük a hormonjaimat vizsgálni, mert amúgy szervi problémát az ultrahangon nem látott a nőgyógyászom. Ez a barnázás lehet annak az előjele? Én már minden, átlátszótól vagy max fehértől eltérő színű folyástól pánikolok, egyátalán nem érzem ezt normálisnak. Tegnap ráadásul iszonyúan fájt a derekam és a méhem is szurkált, mintha meg akarna jönni, de az nem lehetséges, 23-án jött meg utoljára, és azért a 27-30 napot tartani szokta a ciklusom, ami egyik kémiai terhességem (vetélés? Erre használják ezt a szót egyáltalán?) után sem változott.


Valakinek volt hasonló? Mit jelenthet?


Köszönöm ha valaki megpróbál megnyugtatni vagy csak észérvekkel kicsit lehűteni.


2019. okt. 6. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom ovulációkor normális, ha tényleg csak minimális.

A menzesz előtt egy héttel rendszeresen barnázni viszont tudtommal általában progeszteron-hiányra utal, ami okozhatta a kémiai terhességeket (ami vetélés, csak olyan korai, hogy UH-n még nem látszana). Ha nőgyógyász nem nézett hormonokat nálad, menj endokrinológushoz vagy akár csak egy magánlaborban is vannak már ilyen babatervező csomagok.

2019. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van valami hormonprobléma. Nem normális a köztes vérzés.
2019. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Végülis nem vérzés, inkább csak olyan sárgásbarna halvány elszíneződés a papíron. Tudom, hogy ez eredetileg vérnek indul, csak azért mégis... Valahogy reménykedik az ember. Csomó cickafarkteát meg maca-gyökér kivonatot szedek, hogy legalább egy kicsit rendbehozza, ha van valami eltérés, de nem tudom, hogy ez segít-e bármin is.
2019. okt. 6. 17:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem normális. De ha csak egyszer van ilyen, az nem gond. De ha rendszeresen, több ciklusnál is, akkor a hormonokkal lehet gond.

Ne igyál ilyeneket!!! Emelheti az ösztrogén szintet a cickafark!!! És valószínűleg eleve alacsony a progeszteron, azért barnázol.

2019. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Talán a szar teák helyett vérvételre kellene menni.
2019. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Talán írtam is az eredeti leírásban, hogy megyek vérvételre, aszerint ahogy az orvos mondta. Teljes ciklusvizsgálatot kért, menstruáció 3. napján, 11-en és talán a 21-en? Hogy megnézze, hogyan változnak a hormonjaim. De azért köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 6. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Az orvos tud a teakról? Mert befolyásolhatják az eredményt.
2019. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tud, nem mondta, hogy ne igyam őket.
2019. okt. 6. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a cickafarktea szétszedte a ciklusom, azóta kerülöm, meg a kis párját, a palástfüvet is. Azóta rendben van minden. De nekem pont ellentétes eredményt hoztak, mint valami természetes fogamzásgátló, úgy működtek, de komolyan...

Nekem sosem volt ilyen köztes vérzésem. Mindenképpen faggasd ki az orvost.

2019. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!