Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azok nem igazi fajasok, amik...

Azok nem igazi fajasok, amik nem fajnak?

Figyelt kérdés
Tehat nem kovetelik meg igazan a figyelmem, nem kell oket atlelegezni, max. csak lelassitanak egy adott tevekenysegben, viszont legalabb 1 percesek, es nagyjabol rendszeresen jonnek?
2019. okt. 29. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De igen...


Mindenkinek kicsit más


Ami rendszeres és legalább fél percig tart egy, az fàjás.


Nemrég a bnőm is azt hitte, hogy nem az, mert le is állt.

Aztán elment a magzatvíz.

Majdnem nem értek be, teljesen kitágulva értek oda.

2019. okt. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De
2019. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ejjel rendszeresen jottek, most reggel viszont 5-12 percenkent teljesen valtozoan, tovabbra is tudok toluk mindent csinalni, pl. tudtam aludni is, abszolut nem faj egyik sem, csak osszehuzza a hasam lassan, aztan szinten lassan elmulik, tovabbra is boven 30 mp folott. Viszont ha ennyire rendszertelen, akkor az meg eltarthat sokaig, nem?
2019. okt. 29. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nálam este kezdőttek a fájások, 15-20-30 percesek össze vissza és olyan jól aludtam aznap este. Aztán elindultam a kórházba még mindig rendszertelenek voltak, megvizsgált az orvos meg is repedt a buruk onnantól kezdve egyre sűrűbben jöttek.
2019. okt. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!