Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Emlékeznek a kórházban, ha...

Emlékeznek a kórházban, ha másfél éve szült ott valaki?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés, de nem néznek ki ezért? Tapasztalatok érdekelnek, akik voltak ilyen szituban.
2019. nov. 10. 18:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

10-re:

Ja, így már értem, miért kérdezed.

Nos, a te családod az idióta (rád tekintettel nem használok erősebb kifejezést). Normális ember ezzel nem foglalkozik. Sem a gyerekénél, sem a szegről-végről ismert ismerősénél.

2019. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Rám emlékezett egy csecsemős nővér, pedig nem voltam problémás eset (2.5 év van a gyerekek között)
2019. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Most olvastam el amit írtál. Nehogy màr ezen 1 pillanatig is kattogj. Csodás dolog egy baba születése..ilyen hülye rokonokat.
2019. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tudom.. Nekem is rosszul esik, szégyellem is őket.
2019. nov. 10. 20:12
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem kórházban dolgozom így nem ilyen jellegű a problémás nálam. Hanem pl aki jobban tudja a törvényeket és minden áron meg akarja magyarázni hogy neki van igaza (nincs) de pl ha előveszed az adott tv konyvet nem tudja megmutatni mire gondol. Aki kotekszik, hogy kötekedjen. Aki csak simán tapló. Ilyesmi. Ezt kórházi környezetben úgy tudom elképzelni hogy pl megmagyarázod a nővérnek miért adja rosszul az injekciót, vagy hogy rosszul tartja a baba fejet. Ha nem köszönsz vagy bunkó vagy velük. Ilyesmi.
2019. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

9. Vagyok


* ciklus nélkül



Ohh


Nehogy ezen kattogj. A családod bugyuta..


Egyik barátnőnél becsúszktt és ő gondolt ilyeneket, azèrt kérdeztem.


Élvezd a terhességet, hiszen így akartátok. Más küzd a kis korkülönbségért, örüljetek, hogy sikerült.


Ha emlékeznek is, akkor sem gondolnak semmi rosszra.

Másrészt ilyen helyen az időérzék eltűnik, ha emlékszik is, nem tudja megmondani, hogy 1,5-2 vagy 3 éve volt.

Tapasztalat, saját munkám is emberekkel kapcsolatos, nekem emlékeznem is kell rájuk, lehetőleg név szerint, plusz arra is mit vettek nálam.

2019. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, emlékeznek. Nekem 6 év van a gyermekeim között, mégis emlékezett mindenki rám.
2019. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy rám emlékeztek 21 hónap korkülönbséggel de lehet csak nem mondták. Én a csecsemősökkel beszéltem többet. Osztályos nővérekkel alig. Első gyerekkel 6 napot töltöttünk bent és nem voltunk egyszerű eset a csecsemősöknek, mérni mennyit szopott, súlyával is volt gond, tápszert is ők adták minden alkalommal. Kicsinél lazán megkérdezték, az elsőt tudtam-e szoptatni szóval ha ismerős is lettem volna nekik, részletesen nem emlékeztek az biztos.

De nincs ebben semmi rossz.

2019. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16 hónap különbséggel szültem ugyan abban a kórházban. Én nem éreztem rosszul magam miatta. Sőt örültem neki,hogy mindenki ismert, az orvosok is tök jó fejek voltak,végig röhögtük a császárt is. :)
2019. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!