Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés
Dajo nevű felhasználó kérdése:

38+5 hetes kismama vagyok Ma voltak Uh-n a baba méretei jók.3860 dkg a súlya. Méhlepény 3. fokban érett illetve kevesebb a magzatvíz. Holnap reggel bel kell feküdnöm a magzatvíz miatt. Szerintetek várhatom hamarabb a babámat?

nov. 19. 12:09  Privát üzenet  

A válaszok
A magzatviz a vége felé sokaknál kevesebb, sztem lehet h hamarabb jön majd.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 19. 13:09 Privát üzenet

Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani..

Nem dkg, hanem csak simán gramm (g)

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 19. 15:21 Privát üzenet
Lehet hogy megindítják, ha úgy látják, hogy a babának már nem elég a magzatvíz, vagy a méhlepény állapota nagyon gáz. Nem baj, inkább figyeljenek, mint ne. Kitartás!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 19. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mesélnétek, vicces szüléseitekről?
35 hetes kismama vagyok, honnan tudom érezni a magzatvíz folyást?
Régen hogy jelentették be a rokonoknak, család tagoknak, hogy a kisbaba megszületett nő meg szült?
38hetes kismama vagyok, az orvosom szerint atlagosnal kevesebb a magzatvizem, de egyenlore elegendo. De megijesztett h ha fogyni fog akkor megcsaszaroznak. Volt mar ilyen helyzetben vki?
Milyen a szülés?
Magzatvíz elfolyása előtt fájni szokott a kismama hasa? Vagy van valami előjel?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!