Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti jó vagy rossz emlékként...

Ti jó vagy rossz emlékként gondoltok vissza a szülésetekre, volt fogadott szülésznőtök és vagy orvosotok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 14:04
1 2
 11/16 khniki ***** válasza:
Nekem jó élmény volt, kb ilyenre számítottam. Csak nagyon kimerültem. Orvos és szülésznő is fogadott volt.
2019. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fogadott orvosom volt. Nem volt rossz élmény, semmi negatív nem maradt bennem.
2019. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes èlmèny volt, nem volt se fogadott szülèsznőm se dokim.
2019. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első kórházban,fogadott orvossal borzasztó emlék. Lassan 4 éve volt,de nem tudok sírás nélkül beszélni róla. Nem is akartam több gyereket... Aztán csak lett második, kórházon kívül, háborítatlanul. Fantasztikus volt. Azóta is azon kattogok,hogy kéne még egy gyerek,hogy ezt újból átélhessem :D
2019. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elsô összességében jó élmény. A második már kevésbé. Nem volt se fogadott orvos, se szülésznô, de ahol szültem, nem is volt ilyenre lehetôség. Itt mindenki annál szül, aki épp szolgálatban van.
2019. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt orvosom és szülésznőm is. Nekem csodás mindig visszagondolni arra a napra. Legjobb kezekben voltam ❤️
2019. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!