Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Brutális halálfélelem szules...

Brutális halálfélelem szules elott? Akik mar szultek mostanaban azoktol kernek sehitseget sos.32 hkm

Figyelt kérdés
mostanaba nagyon rossz dolgokat olvastam a neten pl hogy a szules olyan fajdalmas mintha elve elegnel, karoba huzas, elevenen megnyuzas stb. azota panik rohamaim vannak minden ejjel latom magam ahogy meghalok elegetnek karoba huznak stb. azt gondolom ennel meg azis jobb ha most meghalok mert ezt nem akarom azelni. pszichiaternel is voltam mar de nem sokat segitett....

2019. dec. 28. 20:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A szülés egy fájdalmas dolog. A sima is a császár is. Ezt el kell fogadni. Inkább olyasmiről olvass, hogy kell természetesen közben fájdalmat csillapítani. Plusz egy pár órát kell kibírni, nem folyamatos fájdalomról beszélünk vannak szünetek. Akkor pihenni kell. Sok nő túlélte és akár hogy is utána ott lesz a babád akiért megérte.
2019. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Erős túlzás amit írtál.🙄

Oxytocint kaptam, fájt nagyon a vajúdás. A derekam fájt, de pl. amikor masszírozta a férjem teljesen elviselhető volt a fájdalom. A kitolási szakasz egyáltalán nem fájt, inkább feszítő érzés volt.

Mindenki máshogy éli meg, lehet neked még jobb élmény lesz.

2019. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen fájdalmas, de nem ilyen. Jesszus ezeket hol olvastad? A rémálmok ilyenkor gyakoriak, nekem is sok volt. De ne aggódj, nem szabad így hozzáállnod. Kérhetsz többféle fájdalomcsillapítást, olvass szülési terveket, és ne parázz ennyire! Gondolj a babádra. Az is lehet, hogy 3-7 óra alatt lezajlik a szülés és ott a gyönyörű kisbabád. De ha a császár megnyugtat akkor kérd meg az orvosod hogy csináljátok azt. És nyugodj meg, nem a középkorban élünk, vihetsz be zenét, illóolajokat, kádban is vajúdhatsz ha olyan helyen szülsz. És a párod is veled lehet.
2019. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettenesen féltem, hogy vajon mennyire fog fájni. Mindig arra gondoltam, hogy x meg y is megszült, meg még hányan, úgyhogy csak nem olyan vészes.
2019. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

"a szules olyan fajdalmas mintha elve elegnel, karoba huzas, elevenen megnyuzas stb."


Szerinted, akik ilyet írtak, átestek elégetésen, karóba húzáson, elevenen megnyúzáson? :DDDD

Ha nem, akkor honnét tudják, hogy ez tényleg így van?

Az a bajod, hogy túl sok időd van hülyeségeket olvasni és agyalni rajtuk. Ne félj, a baba érkezésével ez a probléma is meg fog oldódni. ;-)

2019. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyeneket olvasni... akik meg ilyet leírnak, szerintem nincs ki minden kerekük, hogy más kismamákat riogatnak!!! Én már 5x szültem, szerinted szültem volna ennyiszer, ha igaz lenne? Persze fáj. De ha nagyon felsz, kerj epiduralist es ezt előre beszéld meg!
2019. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Ne félj és ilyeneket NEM SZABAD olvasni! Primitív népség ijesztgeti a másikat ilyen szöveggel!!!

29 hkm

2019. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen fájdalmas, de anyukák mi erre lettünk "teremtve" , hogy kibírjuk, mégha nehéz is. Ajánlom, ha ennyire pánikolsz a szülés közbeni fájdalomcsillapítási lehetőségeknek a keresését az interneten/kórházban, ahol szülsz majd, a többit meg hanyagolni!!! Amiket írtál mindnek rossz vége van, de a szülésnek nem, egy életet hozol világra, ami minden nehézséget megszépít! Kitartás+ Pozitív hozzáállás!
2019. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így van! De csak annyit tegyél, hogy a keresőbe azt írd: "szép szüléstörténetek" -s máris normális dolgokat fogsz olvasni!
2019. dec. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Húha.. A harmadik babánkat várjuk, de ilyet még nem olvastam soha..

Az első kettő hüvelyi szülés volt. Oxytocint is kaptam, baromira fájt is. De nem tudnám ilyenekhez hasonlítani.

2019. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!