Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 6-8 órával vannak...

Szülés után 6-8 órával vannak fájdalmai egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi fáj ilyenkor? Például érez még görcsöket, fáj e ott lent, esetleg csak gyengének érzi magát? Ha vannak görcsög azok milyen erősek? Egy teljesen komplikációmentes szülés esetében.
2019. dec. 30. 16:47
1 2
 11/17 khniki ***** válasza:
76%
A gátsebem borzasztóan fájt egy hétig, de teljesen a 6. hétre múlt el. Méhösszehúzódás föleg szoptatáskor volt, de az csak néhány napig.
2019. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem volt


Szoptatáskor sem


2. Babát várom


Állítólag ilyenkor a szoptatás erősebb összehúzódásokat okoz makd

2019. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem voltak fájdalmaim szülés után...:) pedig fájdalom csillapítót sem kaptam...

Szoptatásnál sem volt érezhető méhösszehúzódásom szerencsére...

2019. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Akkor én nagyon szerencsés voltam.

Pár órával utána nem fájt semmim, inkább csak kellemetlen volt lent, meg fáradt voltam, de aludni nem tudtam az élmények hatására.

de sétálgattam a folyosón, mert kb pont abban az időben költöztettek egyik szobából a másikba.

Szoptatásnál sem éreztem görcsölést.

2019. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
5x szültem. Elsőnél volt csak gátmetszés. Na utána elég gáz volt, de csak mert nekem senki nem mondta, hogy vegyek úszógumit és azon tudok majd ülni. A többieknél már nem volt gátmetszés és egyszer volt, hogy nagyon csúnyán kijött az aranyerem, az fájt nagyon. És igen, a szoptatásokkor jelentkező méhösszehúzódások ütősek eleinte, de amúgy semmi alfeles fájdalmam nem volt!!!
2019. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Coffelia ***** válasza:
59%
A pici nálam délelőtt lett meg egy egész éjjeli vajúdás után. Másnap éjszaka ilyen poszttraumás fájdalomként teljesen újraéltem többször is azt a fájdalmat, ahogyan vizsgálják a méhszájam. Röhögni fogtok, de még néhány székelés alkalmával beindult a méhem is, csillagokat láttam és görnyedtem... a szoptatás is nyilallt... 2 hét volt, mire elmúlt minden.
2019. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12-es vagyok


Én sem kaptam csillapítót, sajnos gátmetszésem is volt.. de a szülőszobáról lábon mentem és toltam át a babámat a szobámba..


3 h-val később már volt látogatóm is..


Amúy a gátsebem 6 nappal később fájt, amikor a varratok húzódtak, kezdtek potyogni..

2019. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!