Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés véleményeket...

Apás szülés véleményeket várok . Kinek volt bent? Én férjem mondta nem tudná végig nézni . Elfogadóm de jól esne és jó lenne ha ott lenne . 😕

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 16:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se erőltesd, nem minden férfi bírja az ilyesmit. Nálunk bent volt, de ő abszolút nem riad meg semmi orvosi látványtól, azt is végig nézte, amikor a lányunk feje már kint volt és kijött. Amúgy nem kötelező végig nézni, elég ha ott van a fejednél.
2020. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Az első a világ leghaszontalanabb válasza, el se olvasd! Az apuka nem a szülő nő fenekénél van -ott az orvos és a szülésznő van. Apa a fejnél van és segít, támogat, fogja a kezed és bíztat. Első baba előtt az en férjem is parázitt. De aztan vett egy nagy levegőt es bejött. FÉRFIKÉNT viselkedett és támogatott, nem futamodott meg. 5x kísérte végig a gyermekeink születését és soha nem banta meg. Én sem!!!
2020. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell erőltetni, csak elég elmagyarázni, hogy neked milyen megnyugtató lenne, ha tamogatna a gyermeketek születésében. Ha már ketten akartátok, akkor ezt is jobb lenne együtt és neki nem fog fájni, neki csak a jelenlete kellene és sokat segítene rajtad!
2020. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21%
Kívülállóként írom.Ne tedd.Sok házasság így megy tönkre,hogy a férj megundorodik az ottlátoktatól.
2020. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettonel bent volt. Az elso eleg nehez szules volt es latni akarta mi van, igy vegignezte. A masodiknal is bent volt. Elete legnagyobb elmenye. Nekem pedig szuksegem volt ra. Azota is kivan szexualisan, semmi gond ebbol nincs. Nincs szanalmasabb annal a ferfinel, aki nem tud elvonatkoztatni. Engem csak jobban szeret es tisztel azota, mert tudja min mentem at. A gyerek kozos buli, nemcsak megcsinalni kell tudni. En se mondhattam, h nincs kedvem ott lenni a szulesnel, pedig szivesen kihagytam volna...
2020. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem akarja ne erőltesd! Én se szívesen nézném végig. Szerintem fura, hogy ez ilyen divat lett, az meg, hogy egy barátnőm, vagy anyám jöjjön be viccnek is rossz. Öcsém pl. a kitolásig volt csak bent, ez egy jó megoldás, nem látott semmit a lényegből.
2020. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként az aki azt mondta, hogy sok házasságot tönkretett, azoknak a pároknak üzenem, hogy ott nem a szülés alatti látvány, élmény miatt ment tönkre 🤦‍♀️ normális esetben csak növeli a tiszteletet a nő iránt, én egyébként csak olyant tudok, ahol még erősebb lett a kötelék
2020. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettőnél benn volt. Eleinte nem akart az elsonel, de gondolt egyet es bejött. Nem banta meg. Normalis kapcsolat csak erősödik ettől. Ugyanúgy nőként néz rám, es sokkal jobban tisztel.
2020. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell azt végignézni, én pl semmit nem láttam a saját szüléseimből.

A párom bent volt mindkétszer, ő nézte a dolgokat mert érdekelte, semmi nem változott közöttünk. Én nagyon rosszul vettem volna ha egyedül kellett volna lennem egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben

2020. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%
Nalunk nem engednek be senkit a szuloszobaba, de ha lehetne se engednem meg a ferjemnek sem, hogy bejojjon. Nekem igy termeszetes, de persze elfogadom, ha masnak meg az, ha apa is jelen van :)
2020. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!