Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kispapa tarsak, ti hogy...

Kispapa tarsak, ti hogy segitettetek a parotoknak szuleskor?

Figyelt kérdés
Nemsokada erkezik a fiam annyira izgatott vagyok, viszont a felesegemert is aggodok. Szeretnek vegig melette lenni szuleskor viszont felek hogy nem tudok eleg tamaszt nyujtsni, vagy ahogy a sogorom jart,elajult.

2020. jan. 9. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
4 gyereket szültem/szültünk együtt. Én nem igényeltem masszázst, lábtartást, semmit. Csak annyit, hogy legyen ott, fogja a kezem és néha mondja azt, hogy ügyes vagyok vagy hogy szeret. Kb ennyi is történt, hihetetlen erőt adott a jelenlétével.
2020. jan. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor a puszta jelenlét is elég, vagy hogy adsz enni/inni. Mi az elején "táncoltunk" a fájásoknál, belekapaszkodva könnyebb volt. Aztán már csak az volt jó, ha fogta a kezem. A lényeg, hogy ott légy és figyelj, mire van szüksége, bíztasd :)
2020. jan. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy már írták. Segíteni nem tudsz, de a jelenléte támogató lehet. Én nem fogtam ugyan a kezét, de jól esett, hogy ott volt.
2020. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát én szívesen szoritottam volna a kezét, de sajnos nem engedték be még csak a babát megnézni sem, olyan ellenőrzés alatt szültem. Másodjára meg nincs ki a fiúnkra figyeljen. Duplán pech. Légy mellette és ha igényli, masszírozd, ha nem, ne, ha kéri, fogd meg a kezét, ha nem, ne. Dicsérd, szeresd, légy büszke rá
2020. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem jól esett a derékmaszírozás, illetve annyira izzadtam hogy textilpelenkaval legyezett, nagyon jól esett!

Folyamatosan itatott, mert egy idő után kérni sem tudtam, így mindig elém tolta, hogy igyak.

Elképzelhertő, hogy abszolút nem akar tőled semmit, es az is rosszul fog esni neki ha csak hozzáérsz. Ez teljesen normális ne vedd magadra. Figyeld a jeleket, mire van szüksége.


Nagyon sokat jelentett hogy hallottam a kitolásnál hogy buzdít, mondta hogy nagyon jól csinálom, nagyon ügyes vagyok stb illetve ő emelte a fejem amikor nyomtam. Én meg szorítottam a kezét😅

2020. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem masszírozta a derekam, vezényelte, melyik oldalon kell feküdnöm épp a fájásoknál, és fogta a virágcserepet, amibe hánytam...


Te egyél rendesen előtte, a feleséged viszont jobb, ha csak szőlőcukrot és vizet fogyaszt, ha műtétre kerülne a sor esetleg. Ha első szülés, akkor hosszabb időre kell számítani.


Legyen kéznél a telefon, értesítsd a rokonokat majd a dologról és fényképezz, ha már van hozzá kedvetek.

2020. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!