Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menzesz...

Szülés utáni első menzesz előtt érezted, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Egy hete fájdogál a hasam úgy, mint korábban mielőtt meg szokott jönni. Hét hónapja szültem és szoptatok. Nálatok hogyan volt?
2010. júl. 22. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyász mondta a6 hetes kontrolon hogy pár nap múlva meg fog jönni úgy látja az uhn.1 hét múlva jött meg.

Egyébként nekem úgy jött meg hogy semmi fájdalmam nem volt,csak véreztem.

2010. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 honapos volt a kisfiam amikor eloszor megjott a mensim. En is szoptattam de csak reggel meg este (keves tej miatt). Nekem nem fajdogalt a hasam, meglapetes szeruen ert a mensi de viszont ket napig tiszta dili voltam mielott megjott volna. Akkor nem tudtam mi a bajom de utanna kapcsoltam, hogy biztos emiatt voltam tiszta dili siros kedvemben. A mensi viszont hosszabb volt mint szokott. Eddig 3 napig tartott nallam most 5 napig. En ennyi valtozast eszleltem.
2010. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónap után jött meg, még szoptatok. Nem éreztem előtte semmit, viszont alig volt valami, csak egy pár csepp, de az kb 10 napig tartott.
2010. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hónapra jött meg, igény szerinti szoptatás mellett. Korábban mindig nagyon fájdalmas volt, most egyáltalán nem. Semmi előjele nem volt, és gyengébb is volt, mint régen.
2010. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap után jött meg (szoptatás mellett), fájdalmam nem volt, viszont nagyon erős vérzésem volt.
2010. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességem után 10 hónapra jött meg,nem éreztem semmit előtte, azt hiszem, bár csak 1 volt, mert utána megfogant második babánk, 8 hónapja szültem, de még semmi:) természetesen szoptatok...
2010. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem napokig fájt a derekam előtte, majd a hasam is. Borzasztó volt, ömlött belőlem a vér, fájt is, sok volt, sokáig :(

Remélem, hogy csak az első volt ilyen, és nem ez vár rám mostantól!

Még szoptatok, naponta 5*

2010. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!