Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orvost/szülésznőt kórház...

Orvost/szülésznőt kórház megjelöléssel ajánlanátok, akiknél szabadon választott a kitolási póz (nem a vajúdás)?

Figyelt kérdés
Tehát akiknél problémamentes esetben, akár állva vagy guggolva is van lehetőség kitolni és a kórházi protokoll sem tiltja.

2020. jan. 21. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A Szent Istvanban ugyeletben is van erre lehetosrg, csak hatarozottnak kell lenni. Egyik baratnom allva szult.


#7, a guggolasnak van egy telitalpas illetve egy hatulrol megtamasztott verzioja is, azok konnyebbek. Illetve szuloszeken is lehet hasonlo modon, mondjuk en nem birtam ugy, mert nagyon erosen ereztem ugy a tolokat, negykezlabas pozban szuletett vegul a masodik gyerekem.

2020. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szintén Szent Imre es aki Dekany Ágnest ajamlotta -ő is Szent Imrés volt előtte.
2020. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Oke ha tervben van a baba akkor a Szent Imreben bármilyen pozícióban szülhetsz, ha nincs baj, az összes doki támogatja, akár a vízben szülést is ha a kádas szuloszoba szabad.


Én ma 6 hete szültem ott, egy franciaágyon!

Volt kád is, viszont mivel belekakilt a magzatvízbe a kisasszony így végül fekve szultem mert az nstnek rajtam kellett lennie.


A lényeg hogy amint megtudod h babát vársz jelentkezz be egy dokihoz mert fullon vannak.


Van egy csoport Facebookon, Szent Imre kórházban szültem/szülök, sok infót kaphatsz onnan.

2020. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Dr.Varsányi Antal vagy Dr.Ádám Zsolt?

Ki melyiket ismeri/ajánlja? Stílusuk milyen? Áraik a magánrendelésen?

Köszi

2020. febr. 14. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!