Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy ezek már rendes fajasok-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudni kell, hogy 40+3 napos kismama vagyok, szóval nagyon idő-szeru lenne, hogy jöjjön a baba. Tegnap éjjel voltunk a kórházban, mert nagyobb mennyiségű víz-szeru folyasom volt. Illetve találkoztam a nyakdugo darabjaival is. Azt mondtak, nem magzatviz. Csináltak nst-t. Zárt volt a mehszaj. Ekkor meg különösebb fájdalmat nem is éreztem. (Sosem értettem a jósló fajas kifejezést, nem volt nekem, csak kemenyedett a hasam aztan ennyi).


Kb éjjel fel egytől nagyon bő rozsaszines folyasom van és fajasaim. De nem tudom, hogy igaziak-e. Éjjel fájtak annyira, hogy aludni ne tudjak, most meg annyira, hogy csak orrom be szájon kilégzéssel tudom elviselni őket. Legalul erzem az alhasamban, mintha kést szurnanak belém és forgatnak.

Hívtam a kórházat azt mondtak akkor menjek, ha 5 percesek a fajasok.

Egyelőre 17 és 5 perc között váltakoznak és 30mp-tol több kint egy percig tartanak.


Ezek lehetnek már igazi fajasok? Vagy mivel nem akarok kiszaladni a világból még, ezért ezek csak joslok? Sajnos pihenni nem tudok tőlük, ahhoz nagyon gyakoriak és fajdalmasak.


Vajon mikor lehet ebből baba, ha igaziak? Az éjjeli fajasok olyan 20percesek körüliek lehettek.



2020. jan. 28. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a kórházba, ha pihenésre, zuhanyzásra nem múlnak.


Énis rendszertelen fájásokkal mentem be (12, 8, 10, 5, 10 stb), de 5 ujjnyira kitágultam, oxyval rendszerezték a fájásokat, mert 7 órája tartott.


Nem küldtek haza, mert a baba szívhangja elkezdett lassulni. Ha nem mentem volna be meg is halhatott volna odabent, míg én vártam volna a rendszeres 5 perces fájásokra.


Inkább menj be feleslegesen.

2020. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen ez már az. Lehet hogy már kórházban vagy:) Amúgy túl korán bemenni sem jó, mert akkor biztos az oxy, nem várják meg hogy magadtól megszülj.. attól függ milyen gyorsan tudsz kórházba jutni. Ha messze vagy, ne kockáztass (ha még nem vagy ott). Jófejek hogy telefonon mondják az 5 perces fájásokat, nem mindenki a kórház közelében lakik.
2020. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok, azok voltak. Bementunk. Már megvan a baba. Nem kaptam oxit szerencsére, csak a legvégén. De maratoni menet volt és abban a fel órában igazán szükség is volt rá. Nem siettetek semmivel a szulest, hagytak hogy menjen a maga útján.
2020. jan. 30. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!