Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájások lehetnek?

Fájások lehetnek?

Figyelt kérdés

Hullámokban érkező derékfájdalom/hasfájás, alatta a baba nagyon nyomja ki magát. A baba mozgását azért is gondolom, mert múltkor NST-n is az volt, hogy amikor fájásokat mutatott a gép (ezeket nem éreztem), akkor mozgott a baba.

Ez már az lehet vajon?

Olyan rossz, hogy ötletem sincs, mire kell gondolni fájás alatt, mit kell figyelni...

Legalább másfél órára dolgozik a férjem, nem akarom minden fájdalomnál riasztani...

38+5 hkm


2020. febr. 5. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezd el mérni ezeket a hullámonban érkező fájdalmakat. Ha rendszerességet észlelsz benne, akkor ez bizony már szülés lesz.
2020. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem íróval. Kezdd mérni és ha a hullámokban érkező fájások egyre tovább tartanak és erősödnek nagy valószínűséggel beindult a dolog. Illetve séta vagy egy kád meleg vízbe feküdj bele ha elmúlik akkor jósló fájások ha nem akkor igaziak. Írj majd mi lett. 😊 39 hkm
2020. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmúltak sajna :(
2020. febr. 5. 16:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nyilallgat nagyon lent, meg kaparászik... nagyon fura érzés :D
2020. febr. 5. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Hát akkor egyenlőre szerintem csak a szervezeted készülődik a nagy pillanatra. 😊 Kitartás már neked se sok van😊
2020. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat hónapja szültem. Mindig attol tartottam,hogy nem fogom tudni, hogy milyen "az a fájdalom ". Hát egyből tudtam. Öt percesek voltak egyből, 24 órát tartott. Mérd szerintem az időt, és nekem a séta segített, de tedd azt ami éppen jól esik. Minden szervezet másként reagál, figyelj a testes jelzéseire, minden rendben lesz. Majd írj!!!
2020. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!