Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan mennyi ido meg...

Szules utan mennyi ido meg ujra normalissan fog ki nezni odalent?

Figyelt kérdés

3 hete termeszetes szulesem volt gatmetszessel

Ma vettem a batorsagot es meg neztem de le dobbebtem akkora valtozast lattam. Tul nagynak latom ott a lyukat es olyan mint ha a mehszajat latnam. Vissza fog az huzodni? Vagy normalis ez?


Mas hasonlo tortenetet is szivessen olvasnam.



2020. febr. 10. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is kellett vagy 2-3 hét mire meg mertem nézni. Nekem a húgycső nyílás volt hatalmas, nagyon megerőltetődött az egész mindenem ott. Valóban kicsit ijesztő látvány, de helyre fog jönni. Még 3 hét a gyógyulási idő és nem tudhatod milyen volt eddig, lehet ez még szép is ahhoz képest. Legalább is én ezzel vigasztaltam magam. Pl a gátmetszés helyét én mire kipotyogtak a varratok már nem találtam.
2020. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen sose ugyanolyan, de hidd el, sokat fog még alakulni.
2020. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 khniki ***** válasza:
100%
Lesz az még szebb, nyugi. Nekem nem volt gátmetszésem, de nagy sebem lett, amit összevarrtak. Hát annak a helyén maradt egy bemélyedés. Lehet, hogy neked sem lesz ugyanolyan, mint előtte, de a 6. héz végéig még mindenképp javulni fog.
2020. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az első hónap után visszaállt minden. Egyedül annyi változott hogy hosszában nyújtottabb lett, de amúgy semmi más. Engem is varrtak.

Sőt, szex elején még szűk is vagyok, be kell “járatni”. Tehát első válaszoló, van p*nci nem csak vagina......

2020. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En pont ma nezettem meg a férjemmel. Azt mondta nem lát releváns különbséget. 2 hete szültem. Felszivodo varratokat kaptam. Kicsit meg be van dagadva ahol varrtak de ennyi. Igazából en hiába néznem mert soha előtte se nézegettem a vaginamat így nincs összehasonlítási alapom. Ha a ferjem szerint szépen gyógyul, en elhiszem.
2020. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanígy vagyok , nemsokara letellik a 6 hét. Valamennyit javult, de messze nem a régi, ha lesz olyan egyáltalàn....
2020. febr. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én 3 hónapig nem mertem megnézni 😅 utána viszont ugyanolyan volt mint előtte. Kívül belül egyaránt. A varratnak nyoma se maradt.
2020. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni. Én semmi különbséget nem látok magamon, barátnőm esküszik, hogy neki drasztikusan megváltozott és úgy is maradt. A kettő között nagyjából bármilyen kimenetel lehetséges bárkinél.
2022. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!