Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is mondott csúnya dolgokat...

Más is mondott csúnya dolgokat a szülőszobán kínjában?

Figyelt kérdés
En olyanokat mondtam hogy nem akarom ezt meg hogy barcsak vissza lehetne forditani ezt az egeszet meg hogy inkabb csaszarozzanak meg (pedig nagyon ockokdtam tole es nem akartam valojaban) de kinomba fajdalmamba ilyenek jottek ki belolem meg orditottam neha. Visszagondolva tok rosszul erzem magam miatta hogy olyat mondtam nem is akartam a gyerekem. Kozbe akartam nagyon is. Mas is volt igy?
2020. febr. 18. 15:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Rhákkk a töködbe te büdös g...i. Mellettem lévő szülőszobából hallottam eme mélyen szántó gondolatokat, röhögött mindenki.
2020. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán mondtam ilyeneket. Egy emlékezetes párbeszéd volt (a férjem szerint mert én arra sem emlékszem). Már a végefelé jártunk a férjem biztatni akart és megszólalt, hogy:

- már nem sok van hátra!

Állítólag elkaptam a fejét, miszerint:

-Te azt honnan tudod?!!!

Az orvos és a szülésznő csak nevettek. Szegény férjem meg inkább csendben maradt.

2020. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem, mi végig beszélgettünk a férjemmel úgy mint máskor. Kivéve mikor jött a fájás, akkor mutattam neki az ujjammal, hogy csend, akkor inkább magamba fordultam és a levegő vételre figyeltem.

Az utolsó fél órában már sokat nem beszélgettünk, csak a kezét szoritottam :D

2020. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Csúnyának nem mondható, de én is mondtam a dokinak, hogy inkább hagyjuk abba 😁
2020. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Csak annyit mondtam, hogy én ebbe belehalok. (5 kilós gyereket szültem természetes úton)
2020. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat akkor ezek szerint nem voltam ezzel egyedul :) :D
2020. febr. 18. 19:53
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

En azt hajtogattam hogy ezt nem bírom nagyon fáj, nem bírom nem bírom...


Doki biztatott: dehogynem bírja!


Meg a szétszakadok nálam is elhangzott

2020. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
Azt, h csaszarozzanak meg, en is mondtam. Meg letegeztem az orvost. 🤣
2020. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam az egyik fájásnál, hogy "Azt a k**va...!", utána gyorsan hozzátettem a szülészorvosnőnek, hogy "mármint nem maga"! Hülyén éreztem magam, de a doki csak mosolygott.
2020. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

En nem karomkodtam.

Elso szulesemnel mondtam el parszor h tobbet nem szulok. Azota még kettot szultem, veluk mar ilyen sem hagyta el a szám.

2020. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!