Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor megszületett a kislányom...

Mikor megszületett a kislányom miért kérdezgette mindenki hogy hány kg, centivel született? 29F

Figyelt kérdés
Nemtom, nekem annyira mindegy hogy valaki 48 vagy 52 cm-el születik, a lányomnál sem érdekelt, csak hogy minden rendben legyen. Úgy sem számít semmit, mert én egy rövid kövér babaként jöttem a világra, gyerekként pedig egy magas vékony gyerek voltam. Már 4 hónapos de még mindig ezt kérdezgetik, az meg senkit nem érdekel hogy megfordul-e már vagy megfogja-e a tárgyakat.
2020. febr. 20. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak érdeklődni szeretnének általánosságban, és nem tudják mit kérdezzenek. Ez olyan, mint amikor várandósan teljesen random ember kérdi, hogy fiu-lány-e, mi lesz a neve stb. Nem hinném, hogy érdekelné, egyszerűen "muszáj" kérdéseket feltenni.
2020. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig ezt kérdezik. Mondjuk nekem spec tudja a férjem mert őt is érdekelte. Nyugi a kedvesedet meg még a szomszéd Mari néni is azzal zaklatja van-e teje meg jó baba e.
2020. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Pont ma volt ilyen esetem, hogy a boltos néni akivel eddig csak köszönőviszonyban voltam arról érdeklődött jön é a csöcsömből tej. Baromi idegesítő, és indiszkrét. Jobban mint az ha megkérdik hány cm kg...
2020. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el az ilyeneket, és igen minden nem nyilvánosság elé tartozó kérdést is feltesznem

A van e tejed is ilyen.. Aztán jönnek az enyém ennyi idősen már..

Csak magatokkal foglalkozzatok, az neked is meg a kicsinek is a legjobb

2020. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 khniki ***** válasza:
Ez csak szimpla kedvessérdeklődés. Mégis mit kérdezzenek? Milyen volt a hangulata?
2020. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "van tejed?" nalam is nagyon meno 😂
2020. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert nem tudnak ennél értelmesebbet kérdezni. Ne foglalkozz vele. Vagy ha már unod, válaszold ezt: "Már nem emlékszem." :)

Valami hülye megjegyzés mindig van sajnos.

Kb., mint a baba előtt: Mikor lesz már esküvő? Utána: mikor lesz már gyerek? Aztán: Mikor lesz már kistesó? Jó, hogy utána meg nem azt kérdezik, mikor halok meg?

2020. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a "van-e tejed" tényleg nagyon tapintatlan. Buszon ültem, felszállt anyósom idős keresztanyja, erre a legelső kérdés, amivel hangosan letámadott: "Van teje a sógornőmnek?" Meglepődtem rendesen. - (Mi közöd hozzá b+? Mert ha nincs, te majd adsz neki, vagy mi? ...kb. ez jutott eszembe. Nem is értem az embereket...)
2020. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!