Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet másik kórházat választan...

Lehet másik kórházat választani a terhesség 39. hetében? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos farfekvés miatt nem merem vállalni a természetes szülést, a saját kórházam azt mondja akkor menjek máshova...

A Bajcsy kórházra gondoltam(1. babát ott szültem). Van erre lehetőség? Mit kellene tennem?


2020. febr. 23. 02:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok es Imrés amúgy. Az Imreben is inkabb megpróbálják meggyőzni a kismamát, hogy hüvelyi úton szüljön, ha nem első. Elsőt is meg lehet próbalni ( bár ott sem vallalja minden orvos). De azert nezni kell azt is még szülés beindulásakor, hogy fekszik azon belül is, ha faros. De ha nem indul meg magától, ugyis császár lesz.
2020. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kistarcsáról van szó. Belegondolva kicsit már elkéstem a kórház változtatással, abban bízom, hogy ha beindul akkor úgyis megnézik uh-n, hogy mit lehet tenni. Viszont 40 hetesen ballonnal indítanának mert cukorbeteg vagyok (diétás).
2020. febr. 23. 11:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
én komolyan nem értem meg, hogy egy faros babát miért erőltetnek megszülni hüvelyi úton? Ha anyuka akar próbálkozni oké, de ha nem, miért kell erőltetni?
2020. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Én is pont így vagyok.
2020. febr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!