Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák akik mostanában...

Eliza36 kérdése:

Kismamák akik mostanában szültek! Milyen a dunaújvárosi szülészet?

Figyelt kérdés
Minden érdekel:szüléskörülmény, környezet, szoba, wc, fürdők állapota, ott dolgozók, orvosok hozzállása, milyen lehetőségek vannak vajúdás alatt, szülés után, szoptatás, babával együtt vagyunk? Hány napig kell bent lenni? Nincs fogadott orvosom!

2020. febr. 28. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neked is! Majd jelentkezzen, ha szültél. Én április elejére vagyok kiírva.
2020. febr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt ugyan hasba könyöklés, de az én esetem extra durva volt. A fiam nyakán 2x volt körbe teketedve a köldökzsinór, mindig visszacsúszott. Áldás volt, hogy a doktornő segített nyomni. De nem akarták csak már nagyon véreztem és muszáj volt. Alig jött ki szegényke.

Nem siettettek amúgy, néha rám néztek, de mondták, hogy még odébb van. Amíg el nem jött az idő.

A Barna nagyon tele van, hozzá lehetetlen beférni. De a többi orvost is érdemes megkérdezni. De mondom én is az ügyeletesnél szültem és nagyon kedvesek voltak.

Gondolok rátok. És szorítok. 🤞

2020. febr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én idő előtt megszültem 12-én császárral.

Ha még érdekel vagy hátha idetéved még valaki, aki itt fog szülni.

Éjjel 03:45 körül elfolyt a magzatvíz, 04:15 körül értünk be a kórházba. Nem voltak fájásaim. 5:52-kor vették ki a babát. Megijedni se volt időm, olyan gyorsan lefolyt az egész. Két orvos volt bent, egy műtős fiú, egy aneszteziológus és egy vagy két nővér már nem emlékszem. Mindenki nagyon normális, kedves volt. Megmutatták a babát aztán kivitték a páromhoz. A párommal a folyosón beszélhettem fél percet, aztán betoltak a szobába, nem jöhetett be, csak csomagot küldhet be. 11:30-kor már fel kellett kelnem, segítettek először. Kedvesek, figyelnek mindenkire. Első felkelés után szédültem, így kora délután kaptam meg a babát, de éjszakára elvitték. Másnaptól már velem van végig, éjszakára is, csak a vizsgálatokra viszik el. A csecsemősök és védőnők között van 1-2 bunkó, főleg az öregebbek, de azért megmutatják, hogy kell szoptatni, pelenkázni. Viziteken is normálisak az orvosok. A WC-k olyanok, hogy leesik róluk az ülőke, miközben rajt ülsz, a zuhanyzóval nincs baj. WC papírt vigyél mindenképp. A szobákkal nincs baj, de nem egy hotel. Holnap mehetünk haza, a 4. napon. Úgy van, hogy aki 16:00-ig megszül, az az első napnak számít, aki utána, annak csak másnap lesz az első nap, remélem érthető. :D Én végül örülök, hogy császáros lettem, mindig is szimpatikusabb volt, mint a sima szülés.

2020. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és engem a Tollas doktornő és a Barna doktor úr műtöttek.
2020. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!