Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után székrekedés....

Gátmetszés után székrekedés. Volt valaki hasonló helyzetbe? Mit ettetek ittatok, hogy jobb legyen? Elviselhetetlen.

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 12:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
Glicerin kúp, ha kávéval nem ment. Próbálj meg nem görcsölni miatta, szerintem akkor nekem a fájdalom miatt sem ment, utáltam még pisilni is. Szóval szerintem arra próbálj nem figyelni, nem ráfeszülni és szánj rá időt, különben még aranyered is lesz (tapasztalat..)
2020. márc. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez gátmetszés után gyakran előfordul de kb:3 hét múlva nekem rendeződött.Addig rostos lé, 3az egyben kávé végszükség esetén glicerines kúp.
2020. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A létező legjobb megoldás székrekedés ellen, ha lenmagpelyhet eszel naponta. Én joghurtba keverem, pici sóval. Nagyon-nagyon finom, és másnapra elfújták a székrekedést. Ráadásul mindenféle fontos ásványi anyagokat is tartalmaz a lenmag. Én egy pohár joghurtba egy evőkanállal teszek és kb. 1 órát állni hagyom. (lehet bele keverni még zabKORPÁT is, harmonizálnak az ízek, abból 2-3 kávés kanállal. Mindennap eheted. :)
2020. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szia! Megoldódott a problémád? Nekem is gátmetszésem volt, nekem akkor a szilvalekvárt ajánlották.

Csodákat tett már pár kanál is pedig már majdnem bőgtem kinomba.Nekem ez jött be én nem szedtem be semilyen tablettát,meg akkor a kv sem segített.

2021. jan. 15. 09:22
 15/15 Somaaa válasza:
Én mindent összeettem az első 2 hétben szülés után, mégsem tette meg a hatását semmi. Ritkán sikerült egy kicsi, de nem igazán ment. Dulcosoftot javasolt a nőgyógyász, azt reggelente gyümölcslébe éhgyomorra tettem bele, 3 nap után volt hatása. Utána egyszer egy negyed dinnyét megettem vacsorára, rá egy nagy tál müzlit tejjel, na az megtette a hatását :D 4-5 hét után mondhatom azt, hogy kezd visszaállni a dolog, de még mindig nem az igazi.
2022. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!