Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végre megoldódott a székrekedé...

Végre megoldódott a székrekedés kérdés. Hasonló problémákkal küzdesz? Régóta? Olvasd el!

Figyelt kérdés
Több,mint egy éve letettem a cigit,és azóta szinte állandó székrekedésem volt.Mindent kipróbáltam-beleértve a fél ü szilvalekvár+langyos tejet is,gyümi,rost,lenmag,joghurt stb...és akkor egyéb okokból elkezdtem szedni a Béres Magne B6-ot,napi egyet.Azóta minden reggel el tudok menni az "irodába".Nagyon megkönnyítette az életemet,gondoltam kiírom,hátha hasznát veszi más kismama is.
2010. jún. 23. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam én is a szilvalekvár+tej kombinációt, de én kicsit görcsöltem, így letettem róla. Fokhagyma girizdet szoktam napi egyszer. Nekem ez bevált és természetes.

Sok mindenre jó és nem árt a babának sem.

29 hetes kismama

2010. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a kovászos uborka vált be!! :)))

Napi 1-2 ubi és jön a felüdülés! :oo

2010. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!