Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Májusban szülők mit lehet...

Májusban szülők mit lehet tenni a vírus ellen?

Figyelt kérdés

Ambulánsan egy gyerek orvos se járul hozzá.. addigra vszinuleg súlyosodik a helyzet. Ha minden rendben megy hazaengednek 1 nap után a kórházból?😰 A védőnőm szerint szokjam a gondolatot hogy elkaphatjuk a koronát

..


2020. márc. 24. 15:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, hogy akkor vihetem haza a gyereket ha van gyermekorvosi papírom. Ez eddig oke. De remélem senki nem gondolja komolyan hogy az a megoldás hogy benn hagyom a kórházba a babát??? Most a legfontosabb az anyatej, a korai kötődésről nem is beszélve.. És hogy a legjobban én tudom megvédeni a fertőzésektől, nem ha mas kezébe adom... csak a legminimalisabban..
2020. márc. 24. 18:41
 12/13 A kérdező kommentje:
Én abba reménykedem hogy májusra már a lehető legrövidebb időt kell benn tölteni. Legfőképp ha nincs komplikáció..
2020. márc. 24. 18:42
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nincs törvény az ambuláns szülés jogszabályozására. Évek óta elfogadásra vár! Önrendelkezési jog van, és arról van jogszabály, hogy veszélyezteted e magadat vagy másokat, ha elhagyod a kórházat. Az ambuláns szülésről nincs! Magyarán, ha a gyereknek valami baja van, akkor nem adhatják ki! Az, hogy ez a baj valós, vagy ők találták ki, hogy bent maradjatok más kérdés.
2020. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!