Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy reagálnátok a helyemben?

Hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2 napja született meg a babám. Ügyeletes orvosnál és szülésznőnél szültem, mert a fogadott orvosom egy sürgősségi esethez került. 2 napig vajúdtam, sűrű, hosszú és rendszertelen fájásokkal,ebből 1 nap volt kórházi. Egy fiatal nyafka szülésznőt kaptam, de megkínzott rendesen... Valóban szükséges volt szerintetek 5 percenként, szétvetett lábbal egyik oldalamról a másikra fordulni és vissza? És ezt vagy 10 órán át! Mert hogy nagy a baba és magasan van, beakadt.. Kb 10 percenként nyúlt fel, szinte könyékig, egész nap! Majd jött az orvos és közli velem, mikor már teljesen ki voltam készülve a 2 napi fájásoktól, hogy forduljak négykézlábra! Már megmoccanni sem tudtam, nemhogy forgolódni! "De igen kismama forduljon csak meg és fájáskor kitapogatom a babát"! Szörnyen megalázva érzem magam, dühös vagyok és egy méregzsák! Majd közlik, hogy "jajj valami nem tetszik a baba szivecskéjének"! Akkor kiderült hogy igazából már 11 órája zöld a magzatvíz 😠😠 félvállról odaveti, hogy "ne pánikoljon anyuka kapott antibiotikumot".. Persze császár lett a vége. De most úgy tombolnak bennem az érzelmek, bőgni, ütni, vágni tudnék, hogy képesek így állat módjára bánni az emberekkel?! Császároztak volna meg sokkal hamarabb! Úgy aggódom, hogy baja lesz emiatt a lányomnak! 8/10/10 apgar, de nem sírt fel... Szopizni sem hajlandó, nem kapott pedig semmi cumisüveget, cumit, mégsem szív csak fuldoklik, fecskendővel adtam neki amit lefejtem... De azt mondják egészséges

Olyan mérges vagyok és megalázott😭


2020. márc. 25. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a forgatás, mozgatás jó dolog, nekem segített. Itt a hangnem, a hozzáállás, a fájdalom fokozása a nagyon súlyos probléma. Mindenképp állj ki magadért utólag, ott abban a pillanatban szinte lehetetlen. Az ilyen emberek pont ezzel élnek vissza... 😑

Csak annyit jegyeznék meg hogy nagyon sok helyen vannak nagyon normális, lelkiismeretre igazi szülészeti dolgozók 🙏

Sajnálom hogy ez történt Veled 😞

2020. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

MINDENKÉPPEN keress jogi segtítséget! Ha minden ilyen eset visszhangot kapna, akkor nem mernék ezt megtenni!

Nagyon sajnálom, ne hagyd annyiban!

2020. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sajnálom, ami veled történt, itt a legjobb, amit tehetsz, hogy megpróbálod feldolgozni és szakembert keresel, ha szükséges. Betegjogi képviselővel szerintem sem mennél sokra mennél, egyrészt ha nem tudod bizonyítani igazságügyi szakértővel, hogy kárt tett benned valaki, esélyed sincs pert nyerni egészségügyi dolgozó ellen (tudod holló hollónak vájja ki a szemét elv miatt), másrészt a vírusmizéria miatt szerintem mindenki örül, hogy él az eü-ben jelenleg, így senki nem fogja őket ilyennel csesztetni.
2020. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
*Holló hollónak nem vájja ki a szemét, azt akartam írni.
2020. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!