Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes szülők (főleg...

Kisgyerekes szülők (főleg anyukák), hogyan, vagy mit reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a strandon látnátok egy nőt, aki tangában van, és a gyereked megkérdezné, hogy a néninek miért van kint a feneke, meg miért hord ilyen bugyit, ha nem illik mások előtt a fenekét mutogatni?

2020. márc. 6. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Őt nem tanította meg az anyukája.

Ne foglalkozz vele, majd szól neki.

Kb. ilyesmit.

2020. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

"A mi csaladunkban nem illik, a neni maskepp gondolja."


En nem ringatnam magam hiu abrandokba h ha felno a gyerekem, nem csinalna majd maskepp dolgokat mint amikre en tanitottam. Vagyunk mi egy csalad es vannak masok, mas ertekrenddel.

2020. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Még soha nem kérdezte meg a strandon, pedig látott már sokat. Én elmondanám, hogy van olyan fürdőruha is és neki az tetszik.
2020. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Az én gyerekkoromban nagy divat volt a tanga, és már egész nagy voltam, mire összeállt, hogy ilyenkor a viselőjének konkrétan kinn a feneke. Soha nem kérdeztem hasonlót, ahogy a gyerekeim sem. Ha mégis megkérdeznék, azt felelném, hogy szerintem sem szép, de a néninek így tetszik.
2020. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem szoktam olyat mondani a lányomnak ,hogy nem

Illik mutogatni a fenekét



Nrm mindegy mennyi idős a gyerekem


Egyébként annyit, hogy a néninek ez tetszik.

Ahogy nekem a piros bikini...

2020. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi tavaly "férfin" láttunk tangát. 5 éves lányom hangosan fujjogott "anyaaa nézd a bácsinak látszik a valagaaa fuuuuj".. Páran elkezdtek nevetni, én megszólalni nem tudtam, később a vízben pedig hallottam a tangás pasi megjegyzését az elmaradott gyereknevelésemről.
2020. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Hogy ilyen fürdőruha is van.

De szerintem neki ez nem tűnne fel, mert nekem is van tangám (fehérnemű), nem tenne különbséget.

Tengerparton a monokinis nőkről sem kérdezett tavaly semmit, pedig arra számítottam.

Őszintén szólva ezek a dolgok nálam sem verik ki a biztosítékot, ha jól esik neki, tegye.

2020. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről eszembejutott amikor először láttam monokinis hölgyet, nem értettem, édesanyám megmagyarázta, hogy nem akar foltosan barnulni én pedig a fejembe vettem, hogy felnőtként én is monokinizni akarok majd. Szüleim pedig rámhagyták, hogy majd ha nagy leszek csinálhatom. Soha nem monokiniztem, napozni sem szeretek 😅

Én is letudnám egyszerűen annyival, hogy a néninek az tetszik. Szerintem nem kell túlgondolni, vannak ennél cifrább dolgok is.

2020. márc. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy ez feltűnne egy kisgyereknek. A fürdőruha az fürdőruha, nem tudnak még különbséget tenni. Engem pl a csupasz gyerekek ezerszer jobban zavarnak, mint egy tangás nő. (Pedig én is nő vagyok.) Na, az tényleg gyomorforgató látvány tud lenni.
2020. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is lereagálnám annyival, hogy a néninek ez tetszik.
2020. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!