Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok?

Szülők! Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok, ha a lányotok egy nála 8 hónappal fiatalabb fiúval járna? 16 és 15 évesek
2019. nov. 3. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem a problémát. Nyilván örülnék, de hogy jön ide hogy ki mennyivel idősebb a másiknál?
2019. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónappal?😂 uhh ez nagyon beteg :D nem pedofil a lányod?(irónia)
2019. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Ezt én nem is értem. Mi ezzel a gond? Egyáltalán azért kérdezed mert furcsálod, hogy fiatalabb a srác? Vagy azért mert egyáltalán az a fura, hogy jár valakivel?
2019. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ebben mi a gond? Van olyan ismerősöm akinél a pasi 12 évvel fiatalabb,boldogok és szép családjuk van. Nyilván idősebbek. A lányodnál ez amugy is egy tini szerelem,simán elfogadható. De persze vigyázzanak.
2019. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2019. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
osszejonnek vele
2019. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap? Valami baj biztos van velem, ha egy 2 évvel fiatalabb fiúval is simán összejönnék, ha normális, értelmes lenne.
2019. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak emiatt mert 8 hónappal fiatalabb sehogy nem reagálnék :-)) Jézus ilyen kérdést.
2019. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 evesen voltam eloszor szerelmes,15 volt a baratom. Egy ev volt kozrunk. 1,5 evig tartott ez a "pulyaszerelem" es ennyi. Mi titokban jartunk nem akartuk hogy kitudodjon (nem a szulok miatt). Szerencsere csokon kivul mas nem tortenk koztunk,eszem agaban sem lett volna. Aztan abbol szakitottunk hogy en lajkoltam egy srac kepet a facebookon🤣 feltekenysefi rohamot kapott es kidobtam. Joban vagyunk de kinevetjuk azota is ezt a tinikori hulyeseget. Bar oke ez az en idomben volt,nemtudom a lanyodek kapcsolata mennyire komoly.
2019. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 evesen velem is volt ilyen, szep 4 het volt amig ki nem derult hogy en vagyok a 4. Baratno (egyszerre)
2019. nov. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!