Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apásszülésre lesz lehetőségünk?

Apásszülésre lesz lehetőségünk?

Figyelt kérdés

Szisztok

Érdeklődnék ki mit tud a járványügyről.. ma töltöttem a 36.hetet kismamaként és picitnagyon aggódom, hogy mivel lassan itt a nagy nap a koronavírus miatt nem lehet apás szülés :(

Igen a MO kormánya oldalán néztem az élőközvetítést,hogy ezt nem fogják korlátozni és, hogy apát sterilbe beengedik stb.. de olvastam már olyat is,hogy nem engedték be az apukát..

szóval ezt korház válogatja? Vagy van valami szabályzás és én átsiklottam felette?

Nincs fogadott dokim.. amikor utoljára voltam vizsgálaton teljesen kiment a fejemből megkérdezni.. most meg csak NST-re kell majd csak menjek, de arra is csak 38.hétben.. a korház vonalát meg ne szeretném ezzel fenntartani ...

Tolna megye, Szekszárdon fogok szülni



2020. márc. 30. 21:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem mehet be sajnos!Több ismerősöm is most szült,egyikőjüknèl sem mehetett be.
2020. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%

Probalj egy 5 percre magadon kivul masra is gondolni.


Igen, siman benne van hogy a korhazi dolgozok es a tobbi anyuka erdekeben nelkuloznod kell apuka jelenletet. Baratkozz meg ezzel es ne hergeld tovabb magadat hogy jaaaj ez milyen rossz lesz. A korlatozasok nem azert vannak hogy a te jokedvedet elvegyek, hanem azert hogy masok eletben maradjanak.

2020. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Biztos,hogy nem mehet be.
2020. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

Elvileg bent lehet. De még van 4 hét még visszállhat minden a rendes kerékvágásba!

Kérdezd az orvosod!

2020. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

[link]


[link]


Ki kell àllni magatokèrt, de a jelenlegi helyzetben is törvènyileg biztosított jogod van egy kísèrőhöz!

2020. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Kecskeméten pl bemehet
2020. márc. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap szült a barátnőm a SOTE II-n és bent lehetett a férje.
2020. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Ezen kár vitatkozni!Ezek szerint korhaz válogatja.Ott kellenne megkérdezni ahol szülni fogsz,az a biztos.
2020. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
Mit szólnál, ha a melletted vajúdó anyukának is ott lenne a férje? Esetleg még néha köhintene is egyet (mert mondjuk allergiás, de ezt te nem tudod).
2020. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
2020. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!