Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehetne korrekten...

Hogyan lehetne korrekten elkerülni hogy a férjem benn legyen szülésnél?

Figyelt kérdés
Sajnos nem érzem azt a bensőséges viszonyt, mint korábban. Első két gyermeknél bent volt, most a harmadiknál nem szeretném. Az imént ettem abból a csokiból amit ő vett és lecseszett, pedig van még belőle és boltba is járunk hetente. Az az ő csokija, én egyem azt amit én vettem.. sztem aki ezt mondja a terhes feleségének az távol van a szeretettől 😔 én ebbe a viszonyba nem szeretném egy ilyen intim pillanatban közel engedni magamhoz. De ezt kivel kellene közölnöm? Vele? Vagy a kórházi dolgozóval? Pár hónap múlva lehet, hogy be sem jöhet, nem? A koronavirus miatt.
2020. ápr. 4. 13:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen viszonyba gyereket se kellett volna vállalni. Nem normális kapcsolat, ahogyan viselkedtek.
2020. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%

Te döntesz, hogy akarod-e, melletted legyen valaki. Ha nem a válasz, nem engedik be. Amúgy jelenleg a legtöbb kórházban nincs lehetőség rá, hogy a hozzátartozó jelen legyen, ha mostanában szülsz, akkor nem ke ezen agyalnod.

Viszont azon gondolkozz el, hogy hogyan tovább. Mert nekem a leírásból az jön le, hogy ez a házasság kuka.

2020. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem tudod a korábbi előzményeket sem. És ha Neked ez hiszti akkor szted mivel 99%ban én szoktam bevásárolni én is mondjam azt hogy edd azt amit Te vettél magadnak. Szted én hányszor vettem ebben a családban csokit és mi egymást? És hányszor mondtam azt hogy ne edd meg? Soha. Egy normális családban nin cs ilyen hogy enyém meg tiéd.
2020. ápr. 4. 13:57
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmunk sincs a 99 %ról ha nem írod le. Egyébként sajnos készülj arra, hogy hamarosan külön fogtok élni ilyen kapcsolattal.
2020. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hát sejtem... hogy nem leszünk együtt. 😔 sztem is kuka. De sebaj jó voltam szülni neki a 10 milliós csokert. 😔
2020. ápr. 4. 14:02
 6/36 anonim ***** válasza:
17%
Az előzményeket nem írtad le, amit viszont igen, az hülyeség, de mindkettőtök részéről. Az meg szerintem tök természetes, hogy te jársz boltba, te vezeted a háztartást, te vagy a nő te vagy az anya. Ő meg dolgozni jár gondolom. Továbbra is felfújod szerintem ezt. A többit lehet, hogy nem, hát mit tudom én a ti életeteket, de ez elég dedó. Na, és ha kellett neki a csoki? Te nem szóltál még soha hozzá csúnyán apróság miatt? Ő is így bepukkadt rajta? Azért na. Én is nő vagyok, anya, most épp menstruálok is, de egy ekkora fszságon ilyen hisztit nem tudnék leverni, hogy majd ő ezért nem lehet bent a szülésnél, Jézusom! 🤦‍♀️
2020. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező ez meg a te hülyeséged. Ha ennyi eszed volt, hogy Csok miatt szülj, akkor viseld a következményeit. A gyerekek fogják sajnos megszívni.
2020. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
En nem a csok miatt vallaltam a babát, de rola tudom hogy ő igen. Az utóbbi hónapokban kirajzolódott sajnos. Akiben ennyi szeretet és odaadás van a másik iránt.. és mint írtam más dolgokban is kimutatkozott. Lehet ítélkezni és belerúgni az emberbe. Másnak is ment tönkre a házassága, nem én vagyok az egyetlen.
2020. ápr. 4. 14:13
 9/36 anonim ***** válasza:
37%
Csok miatt szülsz? Na akkor meg is érdemled a sorsod... Csak a gyerekeket sajnálom, hogy megint nőtt 3 lelkisérülttel a bolygó :(
2020. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem a csokin van a lényeg 75%os hanem a viszonyon a gesztuson. De úgy látom neked más az ingerkuszobod. Nem vagyunk egyformák. Fogadd el. Nem Ez a kérdés.
2020. ápr. 4. 14:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!