Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehetne korrekten...

Hogyan lehetne korrekten elkerülni hogy a férjem benn legyen szülésnél?

Figyelt kérdés
Sajnos nem érzem azt a bensőséges viszonyt, mint korábban. Első két gyermeknél bent volt, most a harmadiknál nem szeretném. Az imént ettem abból a csokiból amit ő vett és lecseszett, pedig van még belőle és boltba is járunk hetente. Az az ő csokija, én egyem azt amit én vettem.. sztem aki ezt mondja a terhes feleségének az távol van a szeretettől 😔 én ebbe a viszonyba nem szeretném egy ilyen intim pillanatban közel engedni magamhoz. De ezt kivel kellene közölnöm? Vele? Vagy a kórházi dolgozóval? Pár hónap múlva lehet, hogy be sem jöhet, nem? A koronavirus miatt.
2020. ápr. 4. 13:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%
korrekten elkerülni? imigyen szólalj meg: Kedves csokos csókos uracskám! Maradj a két testvérkével otthon. Hagyok nektek csokoládét, jövünk! (nem lehet bemennie úgysem)
2020. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
👍😊
2020. ápr. 4. 14:17
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, hogy nem tőle van a baba.
2020. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%

"Egy normális családban nin cs ilyen hogy enyém meg tiéd."


Már miért ne lenne? Ha veszünk négy darab csokit kettőnknek, hogy neki is kettő meg nekem is kettő, attól, hogy a kedves párom egy ültő helyében képes lenne mind a négyet megenni, még elvárom, hogy ne tegye meg. Akkor sem, ha én a két csokit egy hétre osztom be, és ott áll a hűtöben "feleslegesen".

Szerintem ez a normális, már bocs. Én nem zabálom fel a férjem chipsét, ő nem zabálja fel a banánomat. Tökmindegy, melyikünk vette, ha valamit kiszámolva enyém-tied felosztásban vettünk, akkor MEGKÉRDEZEM a másikat. Úgyis igen lesz a válasz, mert nem sajnáljuk, de tiszteljük egymást ennyire, hogy minimálisan odafigyeljünk.


Szerintem veled simán a hormonjaid toltak ki, de azok nagyon. Ülj le és beszélgess a férjeddel, mielőtt végképp tönkrevágod a házasságodat.

2020. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
57%
Majd mentsd el ezt az üzenetet, és miután megszültél olvasd el újra, lesz meglepetés. Egyebként, az én férjem is rámszólna h ne egyem meg a csokiját ha nekem is van... attól h terhes vagy, még nem kéne így viselkedni. Mondd el a férjednek nyugodtan h nálad ezzel megszűnt a bizalom, és emiatt ne jöjjön be. Jó esetben csak röhög egy jót.
2020. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Mint írtam bőven maradt a csokiból és hetente járunk boltba. Egy tábla millából törtem egy sort. És nem dugdosta hanem fent volt a csokis dobozba mint a többi rengeteg csoki. Nem működünk ugyanúgy látom. De azért nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja.. nálunk sosem volt ilyen hogy enyém meg tiéd. Aki amint kívánt megette és ha elfogyott felírtuk listára és vettünk.. De látom ahány ház annyi szokas
2020. ápr. 4. 14:48
 17/36 anonim ***** válasza:
83%

Akkor mi a bánatos kapanyélnek csináltatok egy 3.gyereket is ? Tudom-tudom, a gyerek helyrehozza a rossz kapcsolatot ,nyilván .

Ne aggódj,pár hónap múlva már lehet,hogy együtt sem lesztek.

2020. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez hormonhiszti. Én 6 hetesen lekevertem egy igazi pofont az uramnak, mert nem jött hamar filmezni, hanem felmosta a pincét. Soha életemben nem ütöttem meg senkit, kb a csattanásra ébredtem rá, mit csináltam.

A csokiját meg ne edd meg, full igaza van.

2020. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg a moatani járványhelyzetben nem mehet be amúgy sem. Ha meg igen legalább 2hetes influenza oltása kell legyen
2020. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
70%
Te se vagy százas..
2020. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!