Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehetne korrekten...

Hogyan lehetne korrekten elkerülni hogy a férjem benn legyen szülésnél?

Figyelt kérdés
Sajnos nem érzem azt a bensőséges viszonyt, mint korábban. Első két gyermeknél bent volt, most a harmadiknál nem szeretném. Az imént ettem abból a csokiból amit ő vett és lecseszett, pedig van még belőle és boltba is járunk hetente. Az az ő csokija, én egyem azt amit én vettem.. sztem aki ezt mondja a terhes feleségének az távol van a szeretettől 😔 én ebbe a viszonyba nem szeretném egy ilyen intim pillanatban közel engedni magamhoz. De ezt kivel kellene közölnöm? Vele? Vagy a kórházi dolgozóval? Pár hónap múlva lehet, hogy be sem jöhet, nem? A koronavirus miatt.
2020. ápr. 4. 13:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy ezt komolyan kérdezed "ezt kivel kellene közölnöm, vele vagy a kórházi dolgozóval?"

Neked nincs bátorságod, ezért egy kívülálló (szülésznő? Orvos? Takarítónő?) álljon le győzködni a férjed, hogy a Te (általa sose hallott) kérésedre nem mehet be? Miután leszerveztétek a 2 gyerek felügyeletét?

Ugye ez kamu kérdés (ez esetben persze vicces), és nem nevelsz tényleg gyerekeket?

2020. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is csak a hormonjaid szórakoznak veled és lehet, hogy a férjed is stresszes akármi miatt is (járvány miatt kevesebb vagy nincs munkája, esetleg sokat vagytok összezárva?) és a csokis szitun csattant az ostor... Nekem az exem mikor boltba ment megkértem venne e nekem egy snikerst.. Hozott is, meg is ettem, majd másnap megjegyezte hogy azért kifizethetném neki azt a csokit.. Na ez durvább szerintem..
2020. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
77%
A csokkal túltoltad a kamut. Ennyire hülye senki nem lehet.
2020. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Ez már a jéghegy csucsa volt 😑, mire hazaértünk a gyerekekkel összepakolt és elment. Van egy weekend házunk, remélem csak oda..
2020. ápr. 4. 19:49
 25/36 anonim ***** válasza:
95%
Aha...
2020. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagy kamu
2020. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
28%
Ha váltok a csokot kamattal kell visszafizetni. Max eladjatok q hazat tized aron. Te vagy a buta hogy ilyennek szültel
2020. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Akkor gyorsan kezdj szervezkedni, ki vigyáz a gyerekekre, amikor szülni fogsz meg utána kórházban lesztek.

Gondolom nem szeretnéd a gyámügy gondjaira bízni őket.

És ha még nem tetted, minél előbb magyarázd el nekik, hová tűnt apuka, mert nagyon vad elméleteket tudnak ilyenkor gyártani.

2020. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, jelentem is ;)
2020. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
30%

Azért ez nagyon durva látlelet a magyar nőtársadalomról (már ha nők a hozzászólók), hogy mennyien rúgnak bele szívesen verbálisan abba, aki már úgyis a földön van.

Gratulálok!

Szívből remélem, hogy nagyon hamar leestek a magas lóról...


(Csak jelzem: miközben a kérdező egyikőtöket sem sértette meg, csak elmesélte a saját élethelyzetét, egyik szemét sértést kapta a másik után. Ha még egyszer születek sem fogom megérteni, ez kinek jó, és miért...)

2020. ápr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!