Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehetne korrekten...

Hogyan lehetne korrekten elkerülni hogy a férjem benn legyen szülésnél?

Figyelt kérdés
Sajnos nem érzem azt a bensőséges viszonyt, mint korábban. Első két gyermeknél bent volt, most a harmadiknál nem szeretném. Az imént ettem abból a csokiból amit ő vett és lecseszett, pedig van még belőle és boltba is járunk hetente. Az az ő csokija, én egyem azt amit én vettem.. sztem aki ezt mondja a terhes feleségének az távol van a szeretettől 😔 én ebbe a viszonyba nem szeretném egy ilyen intim pillanatban közel engedni magamhoz. De ezt kivel kellene közölnöm? Vele? Vagy a kórházi dolgozóval? Pár hónap múlva lehet, hogy be sem jöhet, nem? A koronavirus miatt.
2020. ápr. 4. 13:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
67%
Jah, nekünk nincs empátiánk, de csak neked nem szúrta ki a szemed, hogy akkora kamu a kérdés, mint ide lacháza.
2020. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Kamu az eszetek tokja.. azóta sincs itthon a férjem.. De jobb is.. ez a kapcsolat már rég elhidegült és ez az eset már csak hab volt a tortán
2020. ápr. 8. 11:50
 33/36 anonim ***** válasza:
De azért bevállaltatok még egy gyereket...
2020. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
9 hónap hosszú idő.. azalatt veled is barmi megtörténhet az életben.. hiába arcoskodsz itt arc nélkül.. Nem fogok magyarázkodni senkinek.. Nem is ez volt a kérdés.. sztem más elvált pár se magyarázódik vad idegeneknek hogy miért hidegültek el egymástól..
2020. ápr. 8. 14:11
 35/36 anonim ***** válasza:

Csokiért kellesz neki, vagy csokért? :D bocs, annyira önjáró poén.

Amúgy meg, igaza van. Hisztizel.

2020. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Sajnállak hogy ez az örömöd más szerencsetlensegen poenkodni.. hát örülj neki ha nincs jobb 😉
2020. ápr. 8. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!