Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 éves korom körül szeretnék...

32 éves korom körül szeretnék szűlni, de csak 25 év körüli pasitól. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Most 25 évesen még személyit kérnek tőlem mindenhol.Apukám is fiatalabb anyukámtól 6 évvel,mégis együtt vannak lassan 30 éve.Kimondottan taszítanak az idősebb férfiak,és nem is akarok komoly kapcsolatot még 3-4 évig.

2020. ápr. 12. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom, hogy nem sok közöd van a reális gondolkodáshoz.
2020. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Akkor kezdj el végzős gimisekkel haverkodni
2020. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi a kerdes? Ha talalsz majd olyan fickot, aki megfelel a felteteleidnek es pont toled akar gyereket, akkor majd szülsz. Ennyi.
2020. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá. De ne 31 évesen kezdj el párt keresni. És ne csak az életkor alapján. Azzal nincs gond, hogy a nálad fiatalabbak tetszenek. Az se gond, hogy még nem akarsz gyereket.

De az élet sok meglepetést hozhat, ennyire nem lehet minden kiszámítani.

2020. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy olyan ember vagy, aki olyan mértékben buta és önző, hogy képes egy gyereket tönkretenni. Szívből remélem, hogy egyetlen épeszű pais sem fog neked gyreeket csinálni.
2020. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Magánügyed!
2020. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ezt nem te fogod eldönteni, hanem az élet hozza..., vagy nem.


És nem életkor alapján kellene választanod első sorban, hanem apatípus alapján, meg párkapcsolati megfelelőség szempontja szerint, hogy alkalmas-e az illető egyáltalán az apaságra és összeilletek-e minden téren.


A pasik később érnek és szerintem kevés 25 év körüli férfi akar gyereket....

2020. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha találsz olyan balekot, akkor sok sikert, te dolgod.
2020. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
A férjem 5 évvel fiatalabb mint én. 20 volt mikor összejöttünk, 9 (nemsokára 10)éve vagyunk együtt, 1 éves a gyerekünk, most vagyok 11 hetes a második babánkkal. Cuki hogy így tervezed, de nem valószínű hogy így fog lenni ahogy elképzelted🙂 25 évesen én sem komoly kapcsolatot kerestem mégis együtt maradtunk.
2020. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Ó istenem... Tehát mindenképp anyuciék példáját akarod követni, milyen egyedi. Meg sem adod rá az esélyt, hogy esetleg találj egy korodbelit? Ha valaki szimpatikus, de nem fiatalabb, már nincs is esélye? Nem kell, hogy idősebb legyen, párommal 19 nap van közöttünk. Miből gondolod, hogy majd a 25 éves srác egy idősebb nőtől akar gyereket? Nő... Hagyjuk.
2020. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!