Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni eldobható bugyi...

Szülés utáni eldobható bugyi mennyire vacak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy betétcserekor el is szakad a betét erős ragasztócsíkja miatt? Vagy a betétcserét bírja? Ha nincs baleset, egy napot kibír a bugyi?

2020. ápr. 14. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tena pants bugyit vettem, mosható, kényelmes, rugalmas, de stabil, bírja a betétet.
2020. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy eldobható bugyit (Chicco vagy Wolf) egy napig használtam gyakori betétváltásokkal. Annyit simán bírt.
2020. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyászati segédeszköz boltban vettem hálós bugyit, még mosni is mostam, tehát többször is használtam. Szóval az egyáltalán nem volt vacak.
2020. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyógyászatiban vettem 4 éve és most is. Első szüleskor 10 darabot vettem, most csak 5 darabot kaptam ott is. Kidobtam mindig, de az utolsó bekekeveredett a mosásba és semmi baja nem lett. Jó az anyaga!
2020. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pár Tena hálósat vettem, bírta, kényelmes volt, mert nem nyomta a császáros sebet, kézzel többször is ki lehetett mosni. (Annyira nem erősen ragad a betét sem, hogy bármit eltépjen.)
2020. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 khniki ***** válasza:
88%
Én Chicco szülés utáni betétet raktam bele, az nem ragasztós, de nap végére így is megadta magát mind az 5 bugyi. Volt, amelyik előbb is. Szóval eléggé vacak volt.
2020. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Felesleges...
2020. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!