Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak császárral lehet szülni...

Csak császárral lehet szülni a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valaki tud e pontos információt arról, hogy engedélyezettek e a természetes szülések. Az kavart be, hogy azt olvastam hogy engedélyezett továbbra is az apás szülés. De azt is olvastam, hogy csak császárral lehet szülni. Na most ha csak császárral, akkor a 2 üti egymást. Válaszokat előre is köszönöm.

2020. ápr. 15. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Pont, hogy a természetes szülést erőltetik. Oda nem kell annyi ember, mint egy műtéthez.
2020. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem hallottam ezt, hogy csak császár. Mostanában 2 kismama ismerősöm szült, hüvelyi úton. Amúgy sok helyen a császárnál is bennlehet az apuka, persze most a vírus miatt nem tudom hol mi van. Csak ahol én élek, azt tudom biztosra, hogy egyáltalán nem mehet be kísérő.
2020. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell császárral szülni. Ne higgyél el mindenféle rémhírt. Ez annyira nonszensz, hogy tényleg hihetetlen számomra, hogy valaki elhiszi.

Logika sincs benne, mert bonyolultabb, több ember kell hozzá, utána tovább kell kórházban maradni és nagyobb a komplikáció esélye is.

Nekem is most szült több ismerősöm is, semmi ilyenről nem volt szó.

Nálunk engedélyezett az apás szülés, viszont neki kell hoznia az előírt védőfelszerelést. Tehát neki nem biztosítja automatikusan a kórház.

2020. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 15. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Dehogyis. Kapacitás sem lenne ennyi műtétre. Ez butaság.
2020. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!