Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek csak a tejbelövelléskor...

Akinek csak a tejbelövelléskor nőtt meg a melle, mennyire lett nagyobb?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi melleim vannak, jövő héten lépek a 9. Hoba es meg mindig semmit nem nőttek. Igy azt se tudom milyen nagyságú szoptatos melltartot vegyek 🙆🤷
2020. ápr. 18. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kicsik voltak, nem nőtt semmit terhesség alatt, nem is volt érzékeny. Na de a tejbelövelés az durva volt 😄😄 azthittem amig aludtam, szilikonciciket kaptam 😄😄 akkora volt 1 mint a fel fejem, nagy és kőkemény.. fájt is rendesen
2020. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az 1-esnek. Mintha 2 mérettel nagyobb szilikont raktak volna be hirtelen. Rohantam a fürdőbe nézegetni, hogy hűha.
2020. ápr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Emlékszem szülés után 2. Nappal sírtam anyámnak, hogy megereszkedett a cicim, erre aznap este úgy bedurrant, hogy amiatt sírtam már. Nekem terhesség előtt B kosaras volt, terhesség alatt és után is jó volt a D kosaras, viszont sajnos a hátam is nőtt 10 centit 😣

Most újra terhes vagyok, a tejem elfogyott, C kosaras melltartót hordok pedig a melleim még szottyadtak 🤷‍♀ újra D kosarast fogok venni, ha nagy lesz vagy valami akkor így jártam 🙂

2020. ápr. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hatalmasakat lettek, de miután beállt a kereslet-kínálat, visszaesett a mérete, ugyanazokat a melltartókat hordom, mint előtte.
2020. ápr. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kicsi melled van (tehát nem B vagy nagyobb, hanem A/AA), akkor nem készülnék a helyedben. Nem fog annyit nőni, hogy kelljen.
2020. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt szépen ugrott 1 kosárméretet, és amikor megszültem és jött a tej még egyet.
2020. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem A volt, aranyos, kerek mellek, aprócska lapos mellbimbóval. Terhesség alatt picit teltebb lett, de még mindig A.


Tejbelövelléskor kő kemény lett, teljesen bedagadt, B lett, mintha két tégla lett volna a testemben, nem puha szilikon, hanem kegyetlen kemény, szinte kopogtatni lehetett. Kinyomta a mellbimbóm is.


Utána szoptatás előtt mindig Bre dagadt, majd megpuhult B lett belőle. Nagyon élveztem.


Szoptatás után teljes eltűnt a kerek forma, a puhult csepp alakja is, AA lett belőle, két kis férfias “tyúkmell”, hatalmas mellbimbóval. Most B kosaras, csepp alakú a szilikonnak köszönhetően, egyáltalán nem hasonlít arra, frissen, feszülve sem hasonlított a tejbelövelléses mellemre. Akkor olyan volt, mintha kővel lenne tele, benyomni nem lehetett, forró volt és amorf formára feszült(nem szép feszes mellett produkált, két kőhalom volt). Mondjuk én vékony vagyok, szóval a mellemben semmi zsír, csak mirigyállomány volt.

2020. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szúnyog csípésből hatalmas görög dinnye nagyságú lett már a szülés más napján, ami a mai napig van. Emlékszem, fájt is szép rendesen. Le kellett fejnem, mivel annyira sok lett hirtelen a tejem...
2020. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!